Başkan Yılmaz’dan Jestler

BAŞKAN YILMAZ’DAN KONTROL NOKTALARINDAKİ POLİS VE JANDARMALARA JEST 

      Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda Antakya Belediyesi ekipleri, hafta sonu sokağa çıkma yasağında Polis ve Jandarma kontrol noktalarına çorba, çay ve tatlı ikramı ulaştırdılar. 

     Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, kontrol noktalarında hizmet veren tüm Polis ve Jandarmalara zorlu görevlerinde başarılar diledi.  

     Kontrol noktalarında hizmet veren Polis ve Jandarmalar, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve belediye ekiplerine yapmış oldukları ikramlardan dolayı teşekkür ettiler. 

ANTAKYA BELEDİYESİ GSK KADIN VOLEYBOL TAKIMINDAN GALİBİYET 

        Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Ligi’nde mücadele eden Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçta Mersin Yenişehir Belediyespor’u 3-2’lik skorla yendi. 

       Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Kapalı Spor Salonu’nda maçı izledi, ardından sporcularla bir araya gelerek tebrik etti.  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz; “ GSK Kadın Voleybol takımımız 2. Ligde Mersin Yenişehir Belediyespor’u 3-2 yenen Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı galibiyet ile bizleri gururlandırdı. Takımımızı tebrik ediyor, ligdeki diğer maçlarında da başarılar diliyorum.” sözlerine yer verdi. 

        Aldıkları galibiyetin lig boyunca devamlılığı olması dileğinde bulunan Başkan Yılmaz, sporcular ve teknik kadro ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.