Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR 

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek Sokaklarında asfaltlama çalışmalarına başlandığının müjdesini Antakya halkı ile paylaştı. 

Başkan Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Kıymetli hemşehrilerim, Antakya’mızın merkezinde bulunan Cumhuriyet Mahallesi’nde 1., 2., 3., 4., 5. ve 6. İpek Sokakları ve bunlara bağlantılı Dere Sokak ile Kesen Sokak’ı asfaltlama hamlesine başlamış bulunuyoruz. 

Antakya’mızın 95 mahallesinde alt yapı çalışmaları tamamlanmış, sorumluluk alanımızda bulunan ihtiyaç olan tüm cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarımız periyodik program çerçevesinde devam edecektir. Hedefimiz şehrimiz genelinde bulunan tüm yolları günümüz koşullarına uygun, en kaliteli, en düzgün hale getirebilmektir. 

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ilk olarak yol söküm ve zemin düzenleme çalışmaları ardından beton asfalt çalışmaları gerçekleştirecektir. Asfaltlanacak yollar görselde belirtilmiştir. Asfaltlama çalışmalarımızın memleketimize ve milletimize hayırlı olmasını diler, en derin selam ve sevgilerimi sunarım.”