03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
28 Eylül 14:50
Yorum Yok
754
Başkan Yurtman”a Plaket

Başkan Yurtman”a Plaket

İskenderun Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı uhsin Cerrahoğlu, Türk futboluna emeği geçen ve üç büyük futbol kulübünde Ahmet Akçan (Galatasaray Eski Antrenörü), Orhan Zeki Ak (Spor Yazarı-Fenerbahçe), Kemal Özcanlı (Spor Yazarı-Galatasaray), Cihangir Güner (Uluslararası Futbol Menejeri), Ali Cansun (Beşiktaşlı Eski Milli Futbolcu) ve Yekta İbrahimoğlu (Ünlü Futsal Yıldızı) ile birlikte, sporun ve sporcunun dostu Karayılan Belediye Başkanı ve MHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı ’ı ziyaret ettiler.
Misafirlerini oldukça sıcak bir şekilde karşılayan Başkan Yurtman, ekranlarda gördüğü spor adamlarıyla birlikte olmanın heyecanını yaşadı. Karayılanyurt’da yaptıkları spor yatırımları ve altyapı konularında bilgiler veren Başkan Yurtman, spor adamlarıyla da fikir alış verişinde bulundu. Spora ve sporcuya verdiği önemi, yapılan yatırımları gören spor adamları, imkanları kısıtlı bir beldede böylesi önemli bir spor altyapısının olmasından dolayı da Belediye Başkanı ’ı kutladılar. Sınırları içerisinde bulunan sanayi kuruluşlarının bölge ve Türkiye ekonomisine katkıları konusunda da bilgiler veren Başkan , sporun yıldızlarına günün anısına hediyeler verdi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: