18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
28 Eylül 14:50
Yorum Yok
685
Başkan Yurtman”a Plaket

Başkan Yurtman”a Plaket

İskenderun Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı uhsin Cerrahoğlu, Türk futboluna emeği geçen ve üç büyük futbol kulübünde Ahmet Akçan (Galatasaray Eski Antrenörü), Orhan Zeki Ak (Spor Yazarı-Fenerbahçe), Kemal Özcanlı (Spor Yazarı-Galatasaray), Cihangir Güner (Uluslararası Futbol Menejeri), Ali Cansun (Beşiktaşlı Eski Milli Futbolcu) ve Yekta İbrahimoğlu (Ünlü Futsal Yıldızı) ile birlikte, sporun ve sporcunun dostu Karayılan Belediye Başkanı ve MHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı ’ı ziyaret ettiler.
Misafirlerini oldukça sıcak bir şekilde karşılayan Başkan Yurtman, ekranlarda gördüğü spor adamlarıyla birlikte olmanın heyecanını yaşadı. Karayılanyurt’da yaptıkları spor yatırımları ve altyapı konularında bilgiler veren Başkan Yurtman, spor adamlarıyla da fikir alış verişinde bulundu. Spora ve sporcuya verdiği önemi, yapılan yatırımları gören spor adamları, imkanları kısıtlı bir beldede böylesi önemli bir spor altyapısının olmasından dolayı da Belediye Başkanı ’ı kutladılar. Sınırları içerisinde bulunan sanayi kuruluşlarının bölge ve Türkiye ekonomisine katkıları konusunda da bilgiler veren Başkan , sporun yıldızlarına günün anısına hediyeler verdi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: