Başkentte İskenderun Standına Yoğun İlgi

BAŞKENTTE İSKENDERUN STANDI ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR
Hatay’ ın hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını sağlamaya yönelik olarak bu yıl 7.’si düzenlenen ‘Başkentte Hatay Günleri’, Atatürk Kültür Merkezinde devam ediyor.
Başkentte Hatay Günlerinin İskenderun Belediyesi standı yoğun ilgi görüyor.
Bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar ve işadamları başta olmak üzere Hatay’ ı merak eden vatandaşlar tarafından ziyaret edilen İskenderun standını, gurbette yaşayan İskenderunlularda bir an olsun boş
bırakmadı. İskenderun hakkında tanıtıcı materyallerin hediye edildiği ziyaretçileri İskenderun Belediyesi adına yakışır şekilde ağırlıyor.
İSKENDERUN HUZUR, BARIŞ VE KARDEŞLİĞİN ŞEHRİDİR
İskenderun’un huzur, barış ve kardeşliğin simge kenti olduğunu ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “İskenderun’daki bu kardeşlik ortamının tüm dünyaya örnek olmasını temenni ediyoruz. Şuan Dünyanın en büyük ihtiyaç duyduğu barış ve huzur ortamı İskenderun’da var. Gelsinler kentimizi görsünler. En büyük zenginliğimiz işte budur. Sanayi, turizm, deniz doğal güzellikler bunlarda ayrı bir güzellik. Bütün bunları birleştirdiğimizde insanları buralara çekebilirsek inanılmazları gerçekleştirebiliriz. Tek amacımız budur “ şeklinde konuştu.