Bayram Türkoğlu Durmak Bilmiyor

Ak Parti 27. Dönem Hatay Milletvekili 1. sıra Adayı Hacı Bayram Türkoğlu durmadan çalışıyor

ERZİN DÖRTYOL PAYAS KENETLENDİ

21 Mayıs günü adaylığı açıklanmasından sonra yoğun çalışma temposuna giren Hacı Bayram Türkoğlu hemşehrileriyle gece gündüz bir arada vakit geçiriyor.

Ak Parti Hatay Milletvekili olan ve 27. dönem 1. sıra adaylığa gelen Hacı Bayram Türkoğlu Erzin, Dörtyol ve Payas’ ta yaptığı gezilerle halkın gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Katıldığı programlarda bölgenin takdir ve arzularını dinleyen Türkoğlu aynı zamanda yeni yönetim sistemiyle değişen Türkiye’ nin geleceğine dair açıklamalarıyla yarınlara umut saçtı.

Çalışma bölgesi olan Dörtyol, Erzin ve Payas bölgesininde dışına çıkarak Hatay’ ın geneline ulaşmaya çalışan Türkoğlu program dahilinde gençlerle bir araya gelirken şu ifadelere yer verdi; ” Parlamentoda vekil sayımız en az 301 olmalıdır. Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında kurulan yeni yönetim sisteminde Sn. Cumhurbaşkanımızın icra makamında elini kolunu bağlamalarına izin vermememiz gerekmektedir. Mecliste çoğunluğu sağlayamazsak bir çok önemli projeleri hayata geçirmemizde bize engel olmaya çalışacaklardır. Halkımızdan rica ediyorum bu seçim bir oy bir oydur.” dedi

İftar programından sonra ev ziyaretleri ve hasta ziyaretlerinde bulundu.