21 Eylül 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
21 Kasım 20:18
Yorum Yok
683
BBP’ den Ak Parti’ ye Ziyaret

BBP’ den Ak Parti’ ye Ziyaret

Ak Parti İskenderun ilçe Başkanlığına seçilen İbrahim Yaran’ ı Büyük Birlik Partisi İskenderun İlçe Başkanı Hulusi Uğur ve yönetim üyeleri makamında ziyaret etti.

Uğur “İskenderun gibi büyük bir ilçe de iktidar partisi olarak omuzlarınıza büyük yük düşmekte  ve size bu meşakkatli yolda başarılar diliyorum. Hepimiz siyasetimizi halkımızın memleketimizin geleceği ve refahı için yapıyoruz, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.” açıklamalarında bulundu.

İbrahim Yaran ise ” Bizler siyaset yapan ve barışı, dostluğu benimseyen bireyleriz, bizim kapımız herkese açık, Allah güç verdikçe bizde memleketimiz için elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik, çekinmeyeceğiz. Buraya kadar gelip nezaketinizi gösterdiğiniz için bizlerde teşekkür ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Sohbetin devamında İskenderun ve seçim üzerine geçerken iki başkanın dostane tavırları dikkatlerden kaçmadı.bbp

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: