06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
21 Kasım 20:18
Yorum Yok
767
BBP’ den Ak Parti’ ye Ziyaret

BBP’ den Ak Parti’ ye Ziyaret

Ak Parti İskenderun ilçe Başkanlığına seçilen İbrahim Yaran’ ı Büyük Birlik Partisi İskenderun İlçe Başkanı Hulusi Uğur ve yönetim üyeleri makamında ziyaret etti.

Uğur “İskenderun gibi büyük bir ilçe de iktidar partisi olarak omuzlarınıza büyük yük düşmekte  ve size bu meşakkatli yolda başarılar diliyorum. Hepimiz siyasetimizi halkımızın memleketimizin geleceği ve refahı için yapıyoruz, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.” açıklamalarında bulundu.

İbrahim Yaran ise ” Bizler siyaset yapan ve barışı, dostluğu benimseyen bireyleriz, bizim kapımız herkese açık, Allah güç verdikçe bizde memleketimiz için elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik, çekinmeyeceğiz. Buraya kadar gelip nezaketinizi gösterdiğiniz için bizlerde teşekkür ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Sohbetin devamında İskenderun ve seçim üzerine geçerken iki başkanın dostane tavırları dikkatlerden kaçmadı.bbp

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: