BBP-SP İskenderun’u Gezdi

Milli İttifak Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan İskenderun’u Gezdi.

GELİN BERABER YÜRÜYELİM

Seçime Saadet çatısı altında, Saadet Partisi amblemi ile birlikte girecek olan Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi Hatay Milletvekili adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan seçim çalışmaları kapsamında İskenderun’da bazı gazete,esnaf dernek ve oda ziyaretleri gerçekleştirdi ve bazı programlara katıldı.

Gün boyu esnafları gezen Çalışkan, Iskenderun Esnaf Odaları Birlik ve Kuyumcular Oda Başkanı Uğur Fırat ve bazı yönetim kurlu üyeleri ile görüştü. Çalışkan’a seçim sürecinde başarılar dileyen Oda üyeleri, esnaf ve odalarına verdiği destekten dolayı Çalışkan’a plaket taktim ettiler.

Necmettin Çalışkan daha sonra Anadolu Gençlik Derneği’nin düzenlediği kutlu doğum etkininliğine katıldı.

Kur’an-ı Kerim’i güzel okumada dünya birincisi hafız ve sanatçı Mustafa Özcan Güneşdoğdu ile önce Antakya’da ofis bürosunda, ardından Anadolu Gençlik Derneği’nin İskenderun’da düzenlediği etkinlikte bir araya gelen Çalışkan, ünlü sanatçıya verilen plaketi taktim etti.

Esnaf ziyaretlerinde Çalışkan, “Her seçime büyük coşkuyla hazırlandıklarını hatırlatarak, ancak 2002 seçimlerinden bu yaba ilk defa bu kadar büyük bir heyecan ve umut yaşadıklarını ifade etti.

İTTİFAK OLUMU HAVA OLUŞTURDU

“Dünya görüşümüze en yakın partiyle birlik olduk diyen Çalışkan, “Aynı değerlere bağlı topluluklar olarak birlikte ve rahatça çalışma yürüteceğiz. Milli ittifaka oy vermesi beklenen seçmen, ortaya çıkan rüzgâra ve bu yapının gücüne bakacaktır. Şayet barajı rahatlıkla aşacağı kanaatine varırsa, hayli yüksek oy verecektir. bu işbirliği iyi bir başlangıçtır. İttifak açıklandıktan sonra ortaya çıkan bu olumlu havayı hepiniz görüyorsunuz, ilimizdeki aday tanıtım ve Tükiye geneli aday tanıtım şölenlerimiz görmeye değer büyük katılımlar ve coşku ile geçti.

Bu havanın seçime kadar taşınması ve devamının getirilmesi ile inanıyoruz ki her seçimdeki sürprizi bu defa milli ittafak olarak biz yapacağız. Bu kardeşlikle; Milli İttifak daha çok çalışma mecburiyeti doğurmuştur. Alternatif yok diyenlere alternatifsiz olmadıkları gösterildi. Bu ülke hepimizin ülkesidir. Hepimiz aynı gemide yolculuk ediyoruz. Gelin beraber yürüyelim diyerek destek istedi