29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
23 Ocak 13:53
Yorum Yok
527
BECERİKSİZ YÖNETİME SON VERECEĞİZ

BECERİKSİZ YÖNETİME SON VERECEĞİZ

AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan Modern evler mahallesinde düzenlediği ev toplantısında 30 martta yapılacak olan seçimlerde İskenderun’u iktidar ile buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Modern evler mahallesinde ilgiyle karşılanan Mehmet Soydan burada yaptığı konuşmada 30 martta yapılacak olan seçim sürecini ve Türkiye gündemini değerlendirdi. Soydan şöyle konuştu. ” İskenderun belediyesini sadece AK Partililerin oylarıyla değil tüm sağ partililerin hatta sağ görüşlü sosyal demokratların oylarını da alarak güçlü bir yerel iktidar kurmak istiyoruz. İnşallah İskenderun’da bu kez güçlü bir yerel iktidar kurarak şehrin daha çok hizmet alması ve kamu hizmetlerinden hak ettiği payları alabilmesini hedefleyiroz. İskenderun’un ve halkının kazanacağı bir adayın belirlenmesini ümit ediyoruz. Koltuğun hakkını vererek hizmet edebilecek birinin seçim sesini istiyoruz. İskenderun’un geleceği için bu çok önemlidir” şeklinde konuştu.

BECERİKSİZ YÖNETİME SON VERECEĞİZ

Mehmet Soydan özellikle içme suyu sorununa değinerek Aslantaş barajından getirilmek istenen su projesinde kendisinin Milletvekili olduğu dönemde çok emek ettiğini belirtti. Vatandaşın ödediği su bağlantı ücretlerinin haksız ve adaletsiz olduğunu belirten Soydan ” kaldıki belediyenin içme suyu hattı projesinin borcunu iki yıl sonra ödemeye başlayacak ama şimdiden vatandaştan parayı tahsil ediyor. Belediyenin çalıştığını söyleyenlere soruyorum ne yaptılar ki.

Karşımızda beceriksiz bir yönetim var, evet belki kimseye eziyet etmiyor yada acımasız davranmıyor gibi görünebilir ama planlı hizmet etmemek zaten vatandaşa bir eziyettir. Biz bu belediyeye iyi bir not veremeyiz kırık not veririz. Hizmetler ister lerel iktidar tarafından isterse kamu hizmetlerinde bir takım sıkıntılar elbette yaşanabilir ama bununda bir zamanı süreci ayarı olur. Bu ayarları yapamayan idareye biz beceriksiz deriz. Sadece iyi niyet yetmez planlı bir organizasyon gerekir. Bu yönetim anlayışından yoksun bir irade istemiyoruz. İnşallah halkın sıkıntılarını yerinde tespit eden bir belediye başkanı olarak bu kente çok şeyler katacağımıza inanıyoruz” dedi.

HATAY BÜYÜK ŞEHİR ÇOK ÖNEMLİ

Mehmet Soydan büyük şehir seçimlerininde önemine değinerek İnşallah İskenderun ve Hatay’ı birlikte el ele vererek güçlü yatırımlar için destek vermenizi istiyoruz dedi.

MİLLETİN HAKKINI YİYEN CEZASINI ÇEKSİN

Mehmet Soydan son olarak yolsuzluk operasyonlarına değindi. Yapılan operasyonların gerçek manada yolsuzluğu ortaya çıkartmak değil hükümeti düşürme çabası olduğunu söyledi. Yargının tarafsız olması gerektiğini ancak kesinlikle bağımsız olmaması gerektiğini belirten Soydan gerçek manada adaletin sağlanması için seçilmişlerin denetlendiği gibi atanmışların da hesap verebilmeleri gerektiğini söyledi.akba

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: