19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
23 Ocak 13:53
Yorum Yok
465
BECERİKSİZ YÖNETİME SON VERECEĞİZ

BECERİKSİZ YÖNETİME SON VERECEĞİZ

AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan Modern evler mahallesinde düzenlediği ev toplantısında 30 martta yapılacak olan seçimlerde İskenderun’u iktidar ile buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Modern evler mahallesinde ilgiyle karşılanan Mehmet Soydan burada yaptığı konuşmada 30 martta yapılacak olan seçim sürecini ve Türkiye gündemini değerlendirdi. Soydan şöyle konuştu. ” İskenderun belediyesini sadece AK Partililerin oylarıyla değil tüm sağ partililerin hatta sağ görüşlü sosyal demokratların oylarını da alarak güçlü bir yerel iktidar kurmak istiyoruz. İnşallah İskenderun’da bu kez güçlü bir yerel iktidar kurarak şehrin daha çok hizmet alması ve kamu hizmetlerinden hak ettiği payları alabilmesini hedefleyiroz. İskenderun’un ve halkının kazanacağı bir adayın belirlenmesini ümit ediyoruz. Koltuğun hakkını vererek hizmet edebilecek birinin seçim sesini istiyoruz. İskenderun’un geleceği için bu çok önemlidir” şeklinde konuştu.

BECERİKSİZ YÖNETİME SON VERECEĞİZ

Mehmet Soydan özellikle içme suyu sorununa değinerek Aslantaş barajından getirilmek istenen su projesinde kendisinin Milletvekili olduğu dönemde çok emek ettiğini belirtti. Vatandaşın ödediği su bağlantı ücretlerinin haksız ve adaletsiz olduğunu belirten Soydan ” kaldıki belediyenin içme suyu hattı projesinin borcunu iki yıl sonra ödemeye başlayacak ama şimdiden vatandaştan parayı tahsil ediyor. Belediyenin çalıştığını söyleyenlere soruyorum ne yaptılar ki.

Karşımızda beceriksiz bir yönetim var, evet belki kimseye eziyet etmiyor yada acımasız davranmıyor gibi görünebilir ama planlı hizmet etmemek zaten vatandaşa bir eziyettir. Biz bu belediyeye iyi bir not veremeyiz kırık not veririz. Hizmetler ister lerel iktidar tarafından isterse kamu hizmetlerinde bir takım sıkıntılar elbette yaşanabilir ama bununda bir zamanı süreci ayarı olur. Bu ayarları yapamayan idareye biz beceriksiz deriz. Sadece iyi niyet yetmez planlı bir organizasyon gerekir. Bu yönetim anlayışından yoksun bir irade istemiyoruz. İnşallah halkın sıkıntılarını yerinde tespit eden bir belediye başkanı olarak bu kente çok şeyler katacağımıza inanıyoruz” dedi.

HATAY BÜYÜK ŞEHİR ÇOK ÖNEMLİ

Mehmet Soydan büyük şehir seçimlerininde önemine değinerek İnşallah İskenderun ve Hatay’ı birlikte el ele vererek güçlü yatırımlar için destek vermenizi istiyoruz dedi.

MİLLETİN HAKKINI YİYEN CEZASINI ÇEKSİN

Mehmet Soydan son olarak yolsuzluk operasyonlarına değindi. Yapılan operasyonların gerçek manada yolsuzluğu ortaya çıkartmak değil hükümeti düşürme çabası olduğunu söyledi. Yargının tarafsız olması gerektiğini ancak kesinlikle bağımsız olmaması gerektiğini belirten Soydan gerçek manada adaletin sağlanması için seçilmişlerin denetlendiği gibi atanmışların da hesap verebilmeleri gerektiğini söyledi.akba

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: