25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
17 Ocak 18:37
Yorum Yok
947
Bekbele Gençleri “Soydan” dedi!

Bekbele Gençleri “Soydan” dedi!

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Soydan Modern evler mahallesinde katıldığı ev toplantısında hayırlı bir seçim olmasını diledi.

Mehmet Soydan Aday Adayı oldukları ilk günden bu yana halka hizmet hakka hizmet düsturuyla hareket ettiklerini belirterek hayırlı görevler yapabilecek vatandaşım gönlünü memnuniyetini kazanabilecek kişinin aday olması dileklerinde bulundu.

Mehmet Soydan toplantıda şöyle konuştu” İnşallah hayırlı bir seçim olur. Halkımızın şehrimizin kazandığı bir seçim olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz. Elbette bu göreve hizmet için çıkılır bizde bu duygularla hareket ediyoruz. Bizler için halkımızın için İskenderun için hayırlı bir netice olmasını istiyoruz. Bizler hayırlı görevler yapabileceksek halkımızın gönlünü takdirini kazanabileceksek bu görevin bize nasip olmasını istiyoruz. İskenderun halkının istediği kişinin aday gösterilmesini istiyoruz.

Halkın istediği bir kişi bu görevi alsın ve İskenderun’ a sadece klasik hizmetleri değil İskenderun’un geleceğini şekillendirecek önemli hizmetlere imza atmasını diliyoruz.Biz doğumundan ölümüne kadar insanımızın hayatını kolaylaştırmak şehrimizde yaşayan herkesin hakkını savunan bir anlayışla yola çıktık. Amacımız İskenderun’da yaşayan 250 bin kişinin mutluluğunu sağlamak.

Vatandaşın yaşlısına işsizine gencine sahip çıkmak için bu yola çıktık. İnşallah hayırlı hizmetler yapabileceksek rabbim bizlere bu görevi kısmet etsin istiyoruz” dedi.

bekbele-gencleri-soydan-dedi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: