03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Aralık 22:04
Yorum Yok
626
Bekir Altan’dan Engellilere Ziyaret

Bekir Altan’dan Engellilere Ziyaret

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yürüme engelli üç vatandaşı evlerinde ziyaret ederek, tekerlekli sandalye armağan etti. Uzanan şefkat eli ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara duygu dolu anlar yaşattı.

Engelli vatandaşların evine konuk olan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yol, kanalizasyon ve su gibi klasik belediyecilik hizmetlerinin asli görevleri olduğunu belirterek, ”Biz bu hizmetlerin yanı sıra sosyal belediyeciliği özümsemiş insanlar olarak halkımızın bu konudaki beklentilerin cevap vermeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Altan, engelliğin hiç kimsenin tercihi olamadığını ifade ederek “Bunun adına ister kader deyin, ister kaza deyin Allah’ım hiç kimsenin başına vermesin. Aslında hepimiz birer engelli adayı değil miyiz? Yarın ne olacağını hiç  kimse bilemez. Bu nedenle engellilere yaklaşımda empati kurmak zorundayız” diye konuştu.

Belediyedeki yoğun iş temposundan arta kalan zamanlarda, gece gündüz, hafta sonu demeden vatandaşları evlerinde ya da işyerlerinde ziyaret ederek, onların sorunlarını dinleyen Başkan Altan, şunları kaydetti:  ”Kapım herkese açık. Halkın içinde olarak onların belediyemizden beklentilerini birebir dinleyerek, çalışmalarımızı, programlarımızı ona göre düzenliyoruz. Bu da beni ve ekibimi mutlu ediyor. Biz vatandaşımızı sadece seçim döneminde hatırlamıyoruz. Her an, her zaman onların yanındayız.”altan

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: