19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Aralık 22:04
Yorum Yok
565
Bekir Altan’dan Engellilere Ziyaret

Bekir Altan’dan Engellilere Ziyaret

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yürüme engelli üç vatandaşı evlerinde ziyaret ederek, tekerlekli sandalye armağan etti. Uzanan şefkat eli ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara duygu dolu anlar yaşattı.

Engelli vatandaşların evine konuk olan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yol, kanalizasyon ve su gibi klasik belediyecilik hizmetlerinin asli görevleri olduğunu belirterek, ”Biz bu hizmetlerin yanı sıra sosyal belediyeciliği özümsemiş insanlar olarak halkımızın bu konudaki beklentilerin cevap vermeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Altan, engelliğin hiç kimsenin tercihi olamadığını ifade ederek “Bunun adına ister kader deyin, ister kaza deyin Allah’ım hiç kimsenin başına vermesin. Aslında hepimiz birer engelli adayı değil miyiz? Yarın ne olacağını hiç  kimse bilemez. Bu nedenle engellilere yaklaşımda empati kurmak zorundayız” diye konuştu.

Belediyedeki yoğun iş temposundan arta kalan zamanlarda, gece gündüz, hafta sonu demeden vatandaşları evlerinde ya da işyerlerinde ziyaret ederek, onların sorunlarını dinleyen Başkan Altan, şunları kaydetti:  ”Kapım herkese açık. Halkın içinde olarak onların belediyemizden beklentilerini birebir dinleyerek, çalışmalarımızı, programlarımızı ona göre düzenliyoruz. Bu da beni ve ekibimi mutlu ediyor. Biz vatandaşımızı sadece seçim döneminde hatırlamıyoruz. Her an, her zaman onların yanındayız.”altan

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: