Belediye’ den Kaldırım Çalışması

İSKENDERUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ MODERN EVLER’DE KALDIRIM YENİLEME ÇALIŞMASI YAPIYOR

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde kaldırım, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ekipler Modern Evler İTSO İlk Okulu çevresinde kaldırımların yenileme çalışmasını sürdürüyor.

MODERN EVLER DAHA MODERN OLUYOR

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İlçemiz sınırları içerisinde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ihtiyaç olan mahallelerde yolların kaldırımların bakımlarını yapmaya devam ediyor. Belediyemizin Fen İşleri Birimi kontrolündeki ekipler yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Yolların ve kaldırım yenileme çalışmalarının tam anlamıyla bitmesinden sonra mahallemiz modern bir görünüme kavuşacak” dedi.

Çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ifade Başkan Seyfi Dingil,” Ekipler vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin yoğun olarak kullandığı okul çevresinde çalışma yapıyor. Halka hizmet noktasında ellimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Öğrenciler ve veliler yapılan düzenlemeden oldukça memnun. İskenderun Belediyesi olarak İskenderun’u daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyoruz. İskenderun Belediyesi şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışıyor” şeklinde konuştu.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.