19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Kasım 20:45
Yorum Yok
1059
Belen Kaymakamlığı’ ndan Spor Günleri

Belen Kaymakamlığı’ ndan Spor Günleri

HERKES İÇİN SPOR GÜNLERİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından organize edilen etkinlik, 15:30-17:00 saatleri arasında Belen İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirildi.

Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN, Herkes İçin Spor Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa KARAKUŞ, Herkes İçin Spor Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Hasan Tahsin BAKAN, Belediye Başkan Yrd. Abdullah ÖNDER, Kamu Kurum ve Kuruluşların Daire Amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar iştirak etti.

Etkinlik, Saygı duruşu, İstiklal marşı ve Herkes İçin Spor Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Hasan Tahsin BAKAN’ın açılış konuşması ile başladı. İskenderun Gençlik Merkezinin down sendromlu çocuklarının gösterisi, Herkes İçin Spor Federasyonu gösteri ekibinin capoiera gösterileri, İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün judo gösterileri, aba güreşi, çuval yarışı, halat çekme yarışmasının ardından, etkinliğe iştirak eden çocukların katılımında interaktif spor oyunlarından mangala, bilek güreşi, langırt, trambolin, mini golf, şişme çocuk oyunları, ok atma, hemsball ve dev janga ile sona erdi.

Herkes İçin Spor Federasyonu Hatay İl Temsilcisi BAKAN Konuşmasında; Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanlığımızın amacı 3 yaşından 93 yaşına kadar, her yaşta ve her kesimdeki insanının yaşam kalitesini arttırmak; sağlık, huzur ve mutluluğu ön plana çıkaracak kültürle birlikte bütün spor branşlarının yaygınlaştırılması için şenlik, oyun ve rekreatif yarışmalar düzenlemek, tüm kötü alışkanlıklardan uzak durmak, daima aktif yaşam tarzını benimseme, aile ve toplum ile uyum içinde olma gibi değerleri kazandırmaya çalışmaktadır.

Bu kapsamda, Başkanlığımızın 2019 yılı faaliyet programında yer alan “Herkes İçin Spor Günleri” faaliyetleri federasyonumuz koordinesinde bugünde Belen’de yapılmaktadır. Bu etkinlerin gerçekleştirilmesinde Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanlığımıza, İl Müdürlüğümüze, İlçe Müdürlüğümüze, Milletvekilimiz Abdulkadir ÖZEL’e, Kaymakamlığımıza, Belediye Başkanlığımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz, diyerek konuşmalarını tamamladılar.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: