29 Ocak 2020 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
15 Kasım 20:45
Yorum Yok
885
Belen Kaymakamlığı’ ndan Spor Günleri

Belen Kaymakamlığı’ ndan Spor Günleri

HERKES İÇİN SPOR GÜNLERİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından organize edilen etkinlik, 15:30-17:00 saatleri arasında Belen İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirildi.

Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN, Herkes İçin Spor Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa KARAKUŞ, Herkes İçin Spor Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Hasan Tahsin BAKAN, Belediye Başkan Yrd. Abdullah ÖNDER, Kamu Kurum ve Kuruluşların Daire Amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar iştirak etti.

Etkinlik, Saygı duruşu, İstiklal marşı ve Herkes İçin Spor Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Hasan Tahsin BAKAN’ın açılış konuşması ile başladı. İskenderun Gençlik Merkezinin down sendromlu çocuklarının gösterisi, Herkes İçin Spor Federasyonu gösteri ekibinin capoiera gösterileri, İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün judo gösterileri, aba güreşi, çuval yarışı, halat çekme yarışmasının ardından, etkinliğe iştirak eden çocukların katılımında interaktif spor oyunlarından mangala, bilek güreşi, langırt, trambolin, mini golf, şişme çocuk oyunları, ok atma, hemsball ve dev janga ile sona erdi.

Herkes İçin Spor Federasyonu Hatay İl Temsilcisi BAKAN Konuşmasında; Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanlığımızın amacı 3 yaşından 93 yaşına kadar, her yaşta ve her kesimdeki insanının yaşam kalitesini arttırmak; sağlık, huzur ve mutluluğu ön plana çıkaracak kültürle birlikte bütün spor branşlarının yaygınlaştırılması için şenlik, oyun ve rekreatif yarışmalar düzenlemek, tüm kötü alışkanlıklardan uzak durmak, daima aktif yaşam tarzını benimseme, aile ve toplum ile uyum içinde olma gibi değerleri kazandırmaya çalışmaktadır.

Bu kapsamda, Başkanlığımızın 2019 yılı faaliyet programında yer alan “Herkes İçin Spor Günleri” faaliyetleri federasyonumuz koordinesinde bugünde Belen’de yapılmaktadır. Bu etkinlerin gerçekleştirilmesinde Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanlığımıza, İl Müdürlüğümüze, İlçe Müdürlüğümüze, Milletvekilimiz Abdulkadir ÖZEL’e, Kaymakamlığımıza, Belediye Başkanlığımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz, diyerek konuşmalarını tamamladılar.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO’da Ocak Ayı Toplantısı

İTSO Ocak ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi İTSO Meclisinde ekonomik güç birliği mesajları verdi İskenderun Ticaret ve... Devamı..

ARiAD’dan Tosyalı’ya Ziyaret

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti... Devamı..

HGC’den Vali Soytürk’e Ziyaret

Kilis Valisi Recep Soytürk İle Bölgesel Sorunları Görüşüldü. Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak, Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek, İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez, Gazeteci... Devamı..

En Hayırlı Kan Bağışı

İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender... Devamı..

Antakyada Asfaltlama Çalışması

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ “ESKİ SANAYİ SİTESİ CADDE VE SOKAKLARINDA” ASFALTLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarını gece gündüz... Devamı..

Başkan Tosyalı: İmar Askıda…

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: İMAR PLANI ASKIYA ÇIKARILIYOR İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, imar planın askıya çıkarılacağını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

Arsuz Belediyesi Hijyen Eğitimi

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile hijyen eğitimi veriliyor. Arsuz’da kurulan Yöresel... Devamı..

Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi. Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: