22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
23 Ekim 13:05
Yorum Yok
709
“Ben” değil, “Biz” anlayışı ile adayım!

“Ben” değil, “Biz” anlayışı ile adayım!

Ak Partiden İskenderun Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Sarıseki Belde belediye Başkanı Bülent Özer Petek Cafe’de basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Ben değil biz anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Başkan Bülent Özer, İskenderun’a sosyal belediyeciliği getirmek için tüm bilgi birikim ve tecrübeleri ile hizmet etmeye talip olduğunu söyledi.
Sarıseki’de görev yatığı süreyi bir üniversiteye benzeten Başkan Özer; “Ben üniversiteden mezun oldum ve şimdi Türkiye’nin 50 ilden daha büyük bir ilçesi olan İskenderun’da bilgi birikim ve tecrübelerimle hizmet etmeye talibim. İskenderun kozmopolit yapısı ile adeta bir mozaik şehri.

İskenderun’da Arabı, kürdü, Türkü, Hristiyanı hep birlikte yıllardır barış ve huzur içerisinde yaşıyor. Bu huzur ortamının devam etmesini temenni ediyorum. Partimizde birbirinden değerli aday adayı arkadaşlarımız var. Ben de bu görevi layıkıyla yapacağıma yürekten inandığım için İskenderun Belediye Başkanlığına aday adayıyım. Ben değil biz anlayışı ile herkesi her kemsin görüşlerini alarak hizmet etmeyi hedefliyorum. İskenderun için elbette çok projelerimiz var. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Daha önce yaptığım hizmetleri İskenderun’da da yapmak için bu yola baş koydum. Partim beni aday göstersin veya göstermesin hiç önemli değil, İskenderun’u Ak parti ile buluşturmak ve Ak Parti belediyecilik anlayışını İskenderunlulara kazandırmak için var gücümle çalışacağım” dedi.
26 Ekim Cumartesi günü Saat:13.00’de Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilat binasında aday adaylığı baş vurusunda bulunacağını belirten Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, “İnşallah 26 Ekim günü Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilat binası önünde miting havasında bir başvurumuz olacak. Tüm Hatay halkımızı bu anlamlı günüme bekliyorum ve çıkmış olduğum bu görevde alnımın akıyla çıkmayı hedefliyorum.” ifadelerine yer verdi.

bulent-ozer-iskenderun

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: