“Ben” değil, “Biz” anlayışı ile adayım!

Ak Partiden İskenderun Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Sarıseki Belde belediye Başkanı Bülent Özer Petek Cafe’de basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Ben değil biz anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Başkan Bülent Özer, İskenderun’a sosyal belediyeciliği getirmek için tüm bilgi birikim ve tecrübeleri ile hizmet etmeye talip olduğunu söyledi.
Sarıseki’de görev yatığı süreyi bir üniversiteye benzeten Başkan Özer; “Ben üniversiteden mezun oldum ve şimdi Türkiye’nin 50 ilden daha büyük bir ilçesi olan İskenderun’da bilgi birikim ve tecrübelerimle hizmet etmeye talibim. İskenderun kozmopolit yapısı ile adeta bir mozaik şehri.

İskenderun’da Arabı, kürdü, Türkü, Hristiyanı hep birlikte yıllardır barış ve huzur içerisinde yaşıyor. Bu huzur ortamının devam etmesini temenni ediyorum. Partimizde birbirinden değerli aday adayı arkadaşlarımız var. Ben de bu görevi layıkıyla yapacağıma yürekten inandığım için İskenderun Belediye Başkanlığına aday adayıyım. Ben değil biz anlayışı ile herkesi her kemsin görüşlerini alarak hizmet etmeyi hedefliyorum. İskenderun için elbette çok projelerimiz var. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Daha önce yaptığım hizmetleri İskenderun’da da yapmak için bu yola baş koydum. Partim beni aday göstersin veya göstermesin hiç önemli değil, İskenderun’u Ak parti ile buluşturmak ve Ak Parti belediyecilik anlayışını İskenderunlulara kazandırmak için var gücümle çalışacağım” dedi.
26 Ekim Cumartesi günü Saat:13.00’de Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilat binasında aday adaylığı baş vurusunda bulunacağını belirten Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, “İnşallah 26 Ekim günü Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilat binası önünde miting havasında bir başvurumuz olacak. Tüm Hatay halkımızı bu anlamlı günüme bekliyorum ve çıkmış olduğum bu görevde alnımın akıyla çıkmayı hedefliyorum.” ifadelerine yer verdi.

bulent-ozer-iskenderun