Bir Memlekette Gülen Gülene İse…

Ülke geneli içimizde bize kuyu kazan, ülkenin kimyasıyla oynayan bu FETÖ’cüler ve onun goygoycuları ile mücadele sadece Ankara’ da yapılmamaktadır.
Ak Parti Belediyelerinin olmadığı yerlerde devlet kurumları ve teşkilatları ciddi anlamda atağa kalkmalı. Maddi-Manevi bilerek veya bilmeyerek yapılan bu desteğin önüne geçilmelidir.
İskenderun’ da FETÖ’ ye ait bazı yapılaşmada bina, kaçak yapılar hala onaylanıyor ve hala kaçağına müsaade ediliyorsa artık ben bu işin altında bit yeniği ararım!
Bu dava sadece Recep Tayyip Erdoğan’ ın kavgası değildir. Bu dava sadece Ankara’ nın kavgası değildir.
Herkes aklını başına toplamalı ve sadece MİT, İstihbarata bırakılmamalıdır. Bu kavga vatandaşlık olduğu kadar siyasetçilerinde kavgasıdır.
Başta İskenderun Belediyesi olarak bir çok Belediyelere tekrar ediyorum ve son kez söylüyorum yoksa bu konuyu bambaşka ortamlarda bambaşka şartlarda ceremesini hem siz çekersiniz hem de düşmanınızı sevindirirsiniz.
İskenderun’ da kaçak yapı, izinsiz yapılar derhal denetlenmelidir, durdurulmalıdır. 6 ay evvel yazdığımda ses seda çıkmadı. Bundan sonraki durumlarda iş işten geçecektir.
Değerli okuyucularım; Zaman gazetesi gibi terör örgütü propagandası yapan, dış katliamlara üzülüp içeride yapılan katliamlarda devleti suçlayan bu ve buna benzer yayın organlarının kökü kurutulmalı. Sağlık Kurumları temizlenmeli, Üniversitelerde koltuktan indirilmelidir.
FETÖ’ yü başta maddi olarak suyunu kesip sonra makamlarından indirmeye başlandığı ve hala gözleri görmeyen Ak Parti Belediyeleri’ nin kendi sınırları içerisinde eğitim, öğretim verip beyin yıkayan o gizli evleri ve meşru gözüken kaçak okulları derhal temizlenmelidir.
Bu iradeyi gösteremeyenler makamdan inmelidir. Artık bu işin şakası kaçmıştır. İlerleyen zamanlarda her türlü terör örgütlerinin sempatizanı olan kamu görevlileri için düğmeye basan Devlet otoritesinin yanında siyasetçilerde bu konuda üstüne düşen görevi yerine getirmelidir.
Eğer bir memlekette Gülen Gülmeye devam ediyorsa orada dava adamı yan gelip yatıyordur!
Saygılarımla