27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Ocak 13:59
Yorum Yok
370
Bozdoğan Esnafları Ziyaret Etti

Bozdoğan Esnafları Ziyaret Etti

İskenderun CHP Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, adaylık çalışmalarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP İskenderun aday adayı Bülent Bozdoğan, İskenderun’da esnafları ziyaret eden CHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, ziyaret kapsamında Tarhan Petrol’ü ziyaret etti. Tarhan Petrol işletmecisi Veysi Tarhan ile sohbet eden Bozdoğan, kendisinin de esnaf olduğunu, yaşanan sıkıntıları her esnaf gibi kendisinin de yaşadığını belirtti.

Bozdoğan, daha sonra İskenderun Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnaf ziyaretini sürdürerek yeni yıla ilişkin duygu ve düşüncelerini paylaştı.
İskenderun Belediye Başkanı Adaylığının belirlendiğine dair haberlerin asparagas olduğunu belirten İskenderun CHP Aday Adayı Bülent Bozdoğan, kamuoyunun asılsız haberlere itibar etmemesini istedi.

İyisiyle kötüsüyle koca bir yılın geride bırakıldığına dikkat çeken Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, tüm halkın yeni yılını kutladı. “CHP Genel Merkezimiz partimizin adayını 8 Ocak 2014’den sonra belirleyecek. Bu nedenle tüm aday adayı arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Tüm halkımıza mutlu, sağlıklı, başarılı ve bereketli bolluk içerisinde bir yıla kavuşmayı diliyorum” dedi.bozdB

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: