05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Kasım 11:19
Yorum Yok
859
Bu Daha Başlangıç!

Bu Daha Başlangıç!

Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer`in tesis hamlesiyle başlayan Büyük İskenderunspor Projesi, şimdiden Anadolu’nun en büyük kulübü olacak!

BU DAHA BAŞLANGIÇ

İTSO’da İskenderunspor tesisleri protokolü imzalandı

Yıllardır İskenderunspor ve amatör kulüpler için kanayan bir yara olan tesis sorunu Nuri Üysen, Bülent Özer, Levent Yılmaz ‘ın katılımıyla hayal olmaktan çıkıp gerçek oluyor. Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer`in geçtiğimiz günlerde İTSO yönetimini ziyareti sonrası dillendirdiği Fuat Tosyalı gençlik ve spor merkezinin İskenderunspor`a tahsis edilmesi ile ilgili somut adım atıldı. Tesisin devri için ilk imzalar İskenderun Ticaret ve sanayi odasında atılarak süreç resmen başlatıldı. Ön protokol imza töreninde konuşan Ticaret ve sanayi odası başkanı Levent Yılmaz’dan tüm İskenderun’lulara Çağrı yaptı ve İskenderun`da Fener bahçe Galatasaray ve Beşiktaş gibi kulüplerin maçlarını izlemek için binlerce liraya loca kiralayanların ve takımlarının şampiyonluk ve benzer kutlamalarında litrelerce benzin yakan İskenderunluların buralara yaptıkları harcamaları İskenderunspor`a bağışlamalarını istedi. Sarıseki belediye başkanı Bülent Özer`i İskenderunspor`a tahsis edilmesi düşünülen gençlik ve spor merkezi projesinden dolayı tebrik eden Yılmaz yıllardır düşünülen eksikliği hissedilen bir projenin böylelikle hayel olmaktan çıktığını dile getirerek Nuri Üysen`e ve Bülent Özer`e teşekkür etti.

İskenderunspor 2. lig’de temsil edilecek İskenderunspor kulübünün onursal başkanı Nuri Üysen ise yaptığı konuşmada Sarıseki belediye başkanı Bülent Özer`i yaptığı girişimden dolayı kutladı ve teşekkür etti. ÜysenDemirçelik spor kulübü başkanı Cengiz Gül ile görüşmelerinin devam ettiğini İskenderunspor ve Demirçelikspor`un birleşmesine sıcak baktığını ve önümüzdeki günlerde bu görüşmelerin sonuçlanacağını söyledi. İskenderunspor`un 2. lig’de temsil edilecek olmasının büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı olduğunu belirten Üysen emeği geçenlere teşekkür etti.

 

DİKKAT! Yen, 2.Lig’de ki takımın yeni ismini, başkanını ve diğer tüm ayrıntıları günler içerisinde ilk olarak İskenderunPOST’tan okuyacaksınız!

 

bu-daha-baslangic

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: