22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Kasım 11:19
Yorum Yok
788
Bu Daha Başlangıç!

Bu Daha Başlangıç!

Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer`in tesis hamlesiyle başlayan Büyük İskenderunspor Projesi, şimdiden Anadolu’nun en büyük kulübü olacak!

BU DAHA BAŞLANGIÇ

İTSO’da İskenderunspor tesisleri protokolü imzalandı

Yıllardır İskenderunspor ve amatör kulüpler için kanayan bir yara olan tesis sorunu Nuri Üysen, Bülent Özer, Levent Yılmaz ‘ın katılımıyla hayal olmaktan çıkıp gerçek oluyor. Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer`in geçtiğimiz günlerde İTSO yönetimini ziyareti sonrası dillendirdiği Fuat Tosyalı gençlik ve spor merkezinin İskenderunspor`a tahsis edilmesi ile ilgili somut adım atıldı. Tesisin devri için ilk imzalar İskenderun Ticaret ve sanayi odasında atılarak süreç resmen başlatıldı. Ön protokol imza töreninde konuşan Ticaret ve sanayi odası başkanı Levent Yılmaz’dan tüm İskenderun’lulara Çağrı yaptı ve İskenderun`da Fener bahçe Galatasaray ve Beşiktaş gibi kulüplerin maçlarını izlemek için binlerce liraya loca kiralayanların ve takımlarının şampiyonluk ve benzer kutlamalarında litrelerce benzin yakan İskenderunluların buralara yaptıkları harcamaları İskenderunspor`a bağışlamalarını istedi. Sarıseki belediye başkanı Bülent Özer`i İskenderunspor`a tahsis edilmesi düşünülen gençlik ve spor merkezi projesinden dolayı tebrik eden Yılmaz yıllardır düşünülen eksikliği hissedilen bir projenin böylelikle hayel olmaktan çıktığını dile getirerek Nuri Üysen`e ve Bülent Özer`e teşekkür etti.

İskenderunspor 2. lig’de temsil edilecek İskenderunspor kulübünün onursal başkanı Nuri Üysen ise yaptığı konuşmada Sarıseki belediye başkanı Bülent Özer`i yaptığı girişimden dolayı kutladı ve teşekkür etti. ÜysenDemirçelik spor kulübü başkanı Cengiz Gül ile görüşmelerinin devam ettiğini İskenderunspor ve Demirçelikspor`un birleşmesine sıcak baktığını ve önümüzdeki günlerde bu görüşmelerin sonuçlanacağını söyledi. İskenderunspor`un 2. lig’de temsil edilecek olmasının büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı olduğunu belirten Üysen emeği geçenlere teşekkür etti.

 

DİKKAT! Yen, 2.Lig’de ki takımın yeni ismini, başkanını ve diğer tüm ayrıntıları günler içerisinde ilk olarak İskenderunPOST’tan okuyacaksınız!

 

bu-daha-baslangic

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: