23 Ağustos 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
1 Ağustos 17:11
Yorum Yok
314
Bu Kampanya Destek Çıkalım

Bu Kampanya Destek Çıkalım

ENGELLİ VATANDAŞLARA UMUT OLACAKLAR

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu “Biz Türkiye’yiz Tekerlekli Sandalye” kampanyası başlattı.

Federasyon Başkanı Suat Aksu önderliğinde başlatılan kampanya ülke genelinde yoğun ilgi gördü.

Başkan Aksu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, sevginin ve barışın kaldıramayacağı engel olmadığını belirtti ve engelli vatandaşlara bir umut olabilme adına Tekerlekli Sandalye Projesine start verdiklerini ifade etti.

İL TEMSİLCİSİ ERKAN ER: “HALK OYUNLARI CAMİASI YARDIMSEVERDİR”

Türkiye Halk Oyunları Federasyonuna bağlı Halk Oyunları Hatay İl Temsilcisi Erkan Er ise yaptığı açıklamada, Halk Oyunları camiasının yardımsever olduğunu vurguladı ve ülke genelinin bu anlamlı projeye destek çıkacağına inandığını söyledi.

Hatay halkının da desteğini beklediğini sözlerine ekleyen İl Temsilcisi Erkan Er “Biz Türkiye’yiz Tekerlekli Sandalye” kampanyasına destek vermek isteyenlerin 0532 302 6566 nolu telefonla kendilerine ulaşmanın mümkün olduğu ifade etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BAŞKAN SAVAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Ağustos Çarşamba günü Beyzade FM’ in canlı yayın konuğu oldu. Programda gündeme ilişkin... Devamı..

TISİAD’ dan İTSO’ ya Ziyaret

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç ve Limakport İskenderun Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü İTSO’yu ziyaret etti.... Devamı..

Obezite’de Mide Balonu

OBEZİTE İLE MÜCADELEDE MİDE BALONU UYGULAMASI Obeziteyle mücadelede uygulanan yöntemlerden ‘mide balonu’ hakkında bilgiler veren İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’ IN GADİR HUM BAYRAMI MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Gadir Hum Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda Gadir Hum’un önemine vurgu yapan... Devamı..

Tosyalı Şoförleri Dinledi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent içerisinde trafik yoğunluğunu en aza indirmek için bir takım çalışmaların yapılmakta olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun... Devamı..

Nevzat İnan’ dan Bayram Kutlaması

Hatayspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı sorumlusu Başarılı işadamı Nevzat İnan bayram mesajı yayımladı. “Bu bayramın birlik beraberlik, kardeşlik, saygı sevgi getirmesi... Devamı..

Işık Şener; “HADO Siyaseti”

Lütfü Savaş ne yapsın? HADO’ yu İskenderun’ a getiriyoruz dedi itiraz. Arsuz’ a götürüyoruz dedi itiraz. Şimdi Lütfü Savaş “Buyurun yer gösterin!”... Devamı..

HBB’ den Sağlık Denetimi

HBB ZABITASINDAN BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ YAPILDI Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda denetimi gerçekleştirdi. Vatandaşların... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: