06 Aralık 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
1 Ağustos 17:11
Yorum Yok
366
Bu Kampanya Destek Çıkalım

Bu Kampanya Destek Çıkalım

ENGELLİ VATANDAŞLARA UMUT OLACAKLAR

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu “Biz Türkiye’yiz Tekerlekli Sandalye” kampanyası başlattı.

Federasyon Başkanı Suat Aksu önderliğinde başlatılan kampanya ülke genelinde yoğun ilgi gördü.

Başkan Aksu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, sevginin ve barışın kaldıramayacağı engel olmadığını belirtti ve engelli vatandaşlara bir umut olabilme adına Tekerlekli Sandalye Projesine start verdiklerini ifade etti.

İL TEMSİLCİSİ ERKAN ER: “HALK OYUNLARI CAMİASI YARDIMSEVERDİR”

Türkiye Halk Oyunları Federasyonuna bağlı Halk Oyunları Hatay İl Temsilcisi Erkan Er ise yaptığı açıklamada, Halk Oyunları camiasının yardımsever olduğunu vurguladı ve ülke genelinin bu anlamlı projeye destek çıkacağına inandığını söyledi.

Hatay halkının da desteğini beklediğini sözlerine ekleyen İl Temsilcisi Erkan Er “Biz Türkiye’yiz Tekerlekli Sandalye” kampanyasına destek vermek isteyenlerin 0532 302 6566 nolu telefonla kendilerine ulaşmanın mümkün olduğu ifade etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Işık Şener’den”Kadın Hakları”

Bu gün 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü. Bütün dünya ülkelerinden önce 5 Aralık 1934 tarihinde Türk Kadınına “Seçme ve Seçilme Hakkı”... Devamı..

Tosyalı: Yeni Millet Parkı…

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: YENİ MİLLET BAHÇESİ İSKENDERUN’A HAYIRLI OLSUN İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a Değer katacak projeleri hayata geçirecekleri... Devamı..

Nene Hatun Anaokulu’nda Resim Sergisi

“UĞUR BÖCEKLERİNİN RESİM SERGİSİNDE “GELECEĞİN RESSAMLARI” İLE BULUŞTU. İlçe Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Nene Hatun Anaokulu’nda icra edilen resim sergisi programına teşrif... Devamı..

Sağlıkta Şiddet!

İskenderun Devlet hastanesi acil serviste güvenlik görevlisi olarak çalışan Harun ECE ailesi ile birlikte Pazar alışverişine giderken darp edildi. Konuyla ilgili Hak-iş... Devamı..

Vali Doğan Sıfır Noktasında

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Karakol ve üs bölgelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve görev yapan güvenlik güçlerine moral verdi.26 Kasım’da  Yayladağı ilçesindeki... Devamı..

Kediye Görülmemiş İşkence!

İskenderun’da Bir Kediyi Bacaklarını Keserek Öldürdüler Parktaki sokak kedilerini besleyen 66 yaşındaki Fadime Bastık ise vahşet sonrası gözyaşlarına boğuldu. İskenderun’da bir sokak... Devamı..

Reyhanlı’ da Uyuşturucu Ele Geçirildi

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde düzenlenen operasyonda 40 bin 82 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla... Devamı..

İskenderun’da DHKP/C’li Yakalandı

İskenderun’ da terör örgütü DHKP/C üyeliğinden kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü operasyonla yakalandı.İskenderun Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Amirliği ekipleri,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: