Bu Okul Bir Başka

Hatay’ da devlet okulları arasında en güzel okul gösterilen NACİYE SUNA OKTAY TEKİN Okulu her kesimi mutlu ediyor

İskenderun’ da hayırseverler tarafından yaptırılan ve geleceğe en güzel yatırımlardan biri olan NACİYE SUNA OKTAY TEKİN Anaokulu çeşitli etkinlikler ile uzun süredir adından söz ettiriyor.

Amacımız  örnek bireyler yetiştirmek!

Okul Müdürü Hüseyin Gündüz yaptığı açıklamada; Bizlerin büyük sorumluluk üstlenen öğretmenleriz, çünkü geleceğimiz olan çocukları daha saygılı, sevgi dolu, başarılı ve mutlu birer birey yapma yolunda ilk adımı atıyoruz. Bu yüzden öğretmenlerimiz ve okulumuzdaki tüm kadromuzla çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek için her gün kollarımızı sıvıyoruz.” dedi.

Her Hafta Etkinlik

NACİYE SUNA OKTAY TEKİN Okulu yaptığı çeşitli etkinliklerle sadece öğrencilerini değil velilerini de mutlu ediyor. Çeşitli aktiviteler ile renkli programlar hazırlayan okul oğretmenleri tiyatro, sinema, doğa programları ve spor ile daha sosyal ve sağlıklı nesiller yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

“ÇOCUKLAR BİZİM GELECEK ONLARIN”

Okul içi uyku, yemek, bakım, eğitim sınıflarının yanında dışında da çeşitli spor faaliyetleri barındıran NACİYE SUNA OKTAY TEKİN Anaokulu belirli zamanlar aralığı ile öğrencilere fiziki eğitimlerde veriyor. Haber merkezimize yerinde anlatan okul müdürü Hüseyin Gündüz; “Bahçemizde satranç, voleybol, çim futbol sahası, oyun parkı ve çeşitli aletlerle spor branşları bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz belirledikleri günlerde çocuklarımızın fiziki yeterliliğini ve dayanıklıklarını sağlamak ve çeşitli görevlerde ekip olarak çalışabilmeyi, hem fiziksel hem zihinsel olarak faaliyetini tamamlamayı hedefledik ve okulumuz kurulduğu günden bu yana bunu başardık. Umarım ileride ilgilendikleri alanlarda başarılı yere geldiklerinde gurur duyacağımız çocuklarımız olacak.” açıklamasında bulundu.


husco huc huhu