23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Ekim 20:17
Yorum Yok
1192
BÜLENT ÖZER “HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

BÜLENT ÖZER “HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

 İskenderun Belediye Başkan aday adayıBülent Özer vatandaşlarla ev sohbetlerinde yapacağı hizmetleri anlatıyor. 

   İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, bitmek bilmeyen enerjisiyle seçim çalışmalarını sürdürüyor. 5 yıl süre ile Sarıseki Belediye Başkanlığı görevinde bulunun ve yaptığı projelerle kendini ispatlayan Bülent Özer, İskederun Belediye Başkanlığına da talip olduğunu bilgi birikim ve tecrübeleri ile İskenderun’a ve İskenderun halkına da hizmette bulunmak için gece gündüz demeden çalıştığını söyledi. 
  İskenderun ‘da ziyaretlerini sıklaştıran Bülent Özer, halka belediye hizmetlerini anlattı.
Akbağlar, Modern Evler ve Dumlupınar Mahalle sakinlerini evlerinde ziyaret eden Bülent Özer, İskenderun halkının daha iyi hizmetlere layık olduğunu söyledi.
Sosyal belediyecilik anlayışını getireceğiz.evozer
İskenderun Belediyesini sosyal belediyecilik anlayışı ile yönetmek üzere bu göreve talip olduğunu ifade eden Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, çıkmış olduğu bu kutlu yolda İskenderun Belediyesine talip olduğunu ve İskenderun’a Sosyal belediyecilik anlayışını getirmek için var gücüyle çalıştığını söyledi. İskenderun’un 44 ilden büyük mega bir şehir olduğunu, Büyükşehir yasa tasarısı ile birlikte İskenderun’un nüfusunun 300 bine dayandığını söyleyen İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, “Sarıseki Beldesinde 5 yıl belediye başkanlığı görevimi yaptım ve Bulunduğum beldeye önemli hizmetlerde bulundum.
Sarıseki’de Belediyeciliği tam olarak öğrendim ve ikinci bir üniversite bitirdim diyebilirim. İnşallah bu bilgi, birikim ve tecrübelerimi İskenderun’da da sürdürmek ve halkıma hizmet etmek istiyorum. Bu bağlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İskenderun’u metropol ve mega bir şehir yapmak, halkımıza sosyal belediyeciliği getirmeyi hedefliyoruz” dedi.ozerev2

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: