BÜLENT ÖZER “HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

 İskenderun Belediye Başkan aday adayıBülent Özer vatandaşlarla ev sohbetlerinde yapacağı hizmetleri anlatıyor. 

   İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, bitmek bilmeyen enerjisiyle seçim çalışmalarını sürdürüyor. 5 yıl süre ile Sarıseki Belediye Başkanlığı görevinde bulunun ve yaptığı projelerle kendini ispatlayan Bülent Özer, İskederun Belediye Başkanlığına da talip olduğunu bilgi birikim ve tecrübeleri ile İskenderun’a ve İskenderun halkına da hizmette bulunmak için gece gündüz demeden çalıştığını söyledi. 
  İskenderun ‘da ziyaretlerini sıklaştıran Bülent Özer, halka belediye hizmetlerini anlattı.
Akbağlar, Modern Evler ve Dumlupınar Mahalle sakinlerini evlerinde ziyaret eden Bülent Özer, İskenderun halkının daha iyi hizmetlere layık olduğunu söyledi.
Sosyal belediyecilik anlayışını getireceğiz.evozer
İskenderun Belediyesini sosyal belediyecilik anlayışı ile yönetmek üzere bu göreve talip olduğunu ifade eden Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, çıkmış olduğu bu kutlu yolda İskenderun Belediyesine talip olduğunu ve İskenderun’a Sosyal belediyecilik anlayışını getirmek için var gücüyle çalıştığını söyledi. İskenderun’un 44 ilden büyük mega bir şehir olduğunu, Büyükşehir yasa tasarısı ile birlikte İskenderun’un nüfusunun 300 bine dayandığını söyleyen İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, “Sarıseki Beldesinde 5 yıl belediye başkanlığı görevimi yaptım ve Bulunduğum beldeye önemli hizmetlerde bulundum.
Sarıseki’de Belediyeciliği tam olarak öğrendim ve ikinci bir üniversite bitirdim diyebilirim. İnşallah bu bilgi, birikim ve tecrübelerimi İskenderun’da da sürdürmek ve halkıma hizmet etmek istiyorum. Bu bağlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İskenderun’u metropol ve mega bir şehir yapmak, halkımıza sosyal belediyeciliği getirmeyi hedefliyoruz” dedi.ozerev2