Bursaspor’dan Karaağaçspor’a Teklif!

Geçen sezon Karaağaçspor’un 15 yaşındaki genç yeteneği Kerem Kök’ü renklerine bağlayan Bursaspor’dan Turuncu Beyazlılara Pilot takım teklifi…


KARAAĞAÇSPORLU 13 YAŞINDAKİ MUSTAFA GENÇ BURSASPOR’A TRANSFER OLDU


Geçmiş yıllardan beri Türk futboluna yıldız futbolcular yetiştirmesiyle bir anda ülkemizin spor kamuoyunda gündemi meşgul etmeyi sürdüren Karaağaçspor, 1 yetenekli futbolcusunu daha Süper lig takımlarından Bursaspor’a transfer etti.


Ülkemizin Spor Lig ekiplerinden Bursaspor, geçen sezon Karaağaç Spor’un 15 yaşındaki yıldız futbolcusu Kerem Kök’ü renklerine bağlamıştı. Yıldız futbolcu Kerem Kök şu anda (U-15) Milli takımımızın formasını giyiyor.


TÜRK FUTBOLUNUN GELECEĞİN YILDIZ FUTBOLCUSU MUSTAFA GENÇ…


Karaağaçspor’un alt yapısında yetişen 13 yaşındaki Mustafa Genç, yapılan görüşmelerin ardından Süper Lig takımlarından Bursaspor’a transfer oldu. Bursa Spor yönetimi ile Karaağaçspor altyapı Koordinatörü Fehim Aşkar arasında Mustafa Genç’in transferi konusunda protokol imzalandı.
Bursa Spor yönetimi ayrıca, Karaağaçspor’un Bursaspor’un pilot takımı olması yönünde teklifte bulunuldu.


Bursaspor kulübü adına yapılan Altyapı sorumlusu Hayrettin Gül Güler ile sporcu izleme komitesi Başkanı Yılmaz Bulur yaptıkları açıklamada “Türk futboluna kazandırmış olduğunuz yetenekli ve karekterli futbolcular için teşekkür ediyoruz. Bu genç yetenekli futbolcular, sizlerin eseri olduğunu da unutmayalım. Emeklerinize sağlık” dediler.