21 Eylül 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Kasım 19:08
Yorum Yok
1062
Büyük İskenderunspor’a, Özer’den DEV Proje!

Büyük İskenderunspor’a, Özer’den DEV Proje!

Sarıseki Belediye Başkanı ve Ak Parti İskenderun Aday Adayı Bülent Özer bu sabah hem siyaset hem İş Adamları hemde basına sabah kahvaltısı düzenledi. Bülent Özer, planlaması yapılan Büyük İskenderunspor için Dev bir proje sözü verdi!

Tesis ve maddi yoksunluk nedeniyle yıllardır sıkıntılar çeken İskenderunspor’un tesis sorununu çözen Bülent Özer, Sarıseki Beldesi’nde inşaatı devam eden Fuat Tosyalı Gençlik ve Spor merkezi’nde; İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Meclis Başkanı Servet Uğutmen ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı ve yönetim kurulu, İDÇspor Basın Sözcüsü Avukat Cihan Önal’la bir araya geldi.

İskenderun spor kamuoyunda da heyecan yaratan projenin 2014 30 Mart’ın yapılacak yerel seçimlerden önce tamamlanarak İskenderunspor’a tahsisi gerçekleşecek.
Bülent Özer’in duyarlılığı sonrası İskenderunspor yıllar sonra ilk kez kendi tesislerinde konaklayacak ve idmanlarını yapmış olacak.

Sarıseki Belediye Başkanı ve AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Özer yaptığı açıklamada, yüzme havuzları, jimnastik salonları, futbol ve basketbol sahalarının yanı sıra çok amaçlı spor ve dinlenme tesisi olarak hizmet vermesi planlanan tesisin İskenderunspor’a kazındırılmasından büyük bir mutluluk duyacağını belirtirken, İTSO Başkanı Levent Yılmaz’ın tesislere ek talebi de olumlu karşılayarak, 1 Aralık tarihinde ek projeyi de meclisten geçirerek en kısa sürede ihaleye çıkacağının sözünü verdi.

iskenderunspora-dev-proje

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: