03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Kasım 19:08
Yorum Yok
1129
Büyük İskenderunspor’a, Özer’den DEV Proje!

Büyük İskenderunspor’a, Özer’den DEV Proje!

Sarıseki Belediye Başkanı ve Ak Parti İskenderun Aday Adayı Bülent Özer bu sabah hem siyaset hem İş Adamları hemde basına sabah kahvaltısı düzenledi. Bülent Özer, planlaması yapılan Büyük İskenderunspor için Dev bir proje sözü verdi!

Tesis ve maddi yoksunluk nedeniyle yıllardır sıkıntılar çeken İskenderunspor’un tesis sorununu çözen Bülent Özer, Sarıseki Beldesi’nde inşaatı devam eden Fuat Tosyalı Gençlik ve Spor merkezi’nde; İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Meclis Başkanı Servet Uğutmen ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı ve yönetim kurulu, İDÇspor Basın Sözcüsü Avukat Cihan Önal’la bir araya geldi.

İskenderun spor kamuoyunda da heyecan yaratan projenin 2014 30 Mart’ın yapılacak yerel seçimlerden önce tamamlanarak İskenderunspor’a tahsisi gerçekleşecek.
Bülent Özer’in duyarlılığı sonrası İskenderunspor yıllar sonra ilk kez kendi tesislerinde konaklayacak ve idmanlarını yapmış olacak.

Sarıseki Belediye Başkanı ve AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Özer yaptığı açıklamada, yüzme havuzları, jimnastik salonları, futbol ve basketbol sahalarının yanı sıra çok amaçlı spor ve dinlenme tesisi olarak hizmet vermesi planlanan tesisin İskenderunspor’a kazındırılmasından büyük bir mutluluk duyacağını belirtirken, İTSO Başkanı Levent Yılmaz’ın tesislere ek talebi de olumlu karşılayarak, 1 Aralık tarihinde ek projeyi de meclisten geçirerek en kısa sürede ihaleye çıkacağının sözünü verdi.

iskenderunspora-dev-proje

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: