CAFE M’den İskenderun FK’ ya Yemek

İskenderun’ da kafe sektöründe uzun yıllar başarılı hizmet veren Cafe M İskenderun’un tek profesyonel takımı olan İskenderun FK’ ya birlik beraberlik yemeği düzenledi.

Kentimizi 3. Ligde temsil eden tek profesyonel takım olan İskenderun FK yönetimine, futbolcu ve ailelerine kritik maç öncesi moral yemeği veren Cafe M sahibi Orhan Özen açıklamalarda bulundu.

Özen; “Takımımız zorlu bir virajdan geçmekte önümüzde Ceyhanspor maçı var ve ilk 5′ e girmemiz Olay Off oynamamız için bu maçtan galip gelmemiz gerekiyor. İskenderun hayranı aynı zamanda İskenderun FK yönetiminde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Halkımız takımımızın yanında olsun 2. Lige çıkmak için sayılı maçlarımız kaldı.” Açıklamalarında bulundu.

Düzenlenen yemekte takım ve aileleri ve yönetim olarak kaynaşma göze çarparken başarılı Teknik Direktör Yusuf Tokaç; ” Biz yetenek ve güç olarak 2.ligi hakemden bir takımız. İnşallah önümüzdeki maçları alıp İskenderun’u hakettiği üst liglere taşıyacağız.” Dedi.

Maç öncesi verilen yemekte hatıra fotoğrafları çekilirken İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Levent Yılmaz’ da katılarak destek oldu.