28 Kasım 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ağustos 00:53
Yorum Yok
3110

Çelik’e Teşekkür Plaketi

egemen2012 yılı Kurumlar Vergisi rekortmenleri sıralamasında Hatay’da birinci olan Egemen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çelik’e, teşekkür belgesi verildi.

İnşaat sektöründe önemli projelere imza atan Egemen İnşaat, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde her türlü alt ve üst yapı çalışmalarını başarıyla tamamlamasıyla birlikte ödediği vergilerle de ön plana çıktı.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Kurumlar Vergisi rekortmeni Egemen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çelik’e teşekkür ziyaretinde bulundu. 2012 yılı vergilendirme döneminde kurumlar vergisinde Hatay’da birinci olarak ülke ekonomisine katkılar sağlayan Süleyman Çelik, “Bu ülkeye kazancımızın bir miktarını vergi olarak ödemek en kutsal görevlerin başında gelmektedir. Bu inanç ve anlayışla hareket ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca da, Egemen İnşaat gibi firmaların yaptıkları yeni yatırımlarla ekonomiye her alanda büyük katkı sağladıklarını ifade ederek “Vergilendirilmiş kazanç kutsal kazançtır. Hatay yatırımcı açısından şanslı bir ilimiz. Çünkü yatırımcı işadamlarımızın sayısı ilimizde bir hayli fazla. Kurumlar vergisi sıralamasında birinci olan Egemen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çelik’i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Karaca, Yönetim Kurulu Başkanı Çelik’e verdiği teşekkür belgesiyle kazancın bol olması temennisinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: