23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ağustos 00:53
Yorum Yok
2982

Çelik’e Teşekkür Plaketi

egemen2012 yılı Kurumlar Vergisi rekortmenleri sıralamasında Hatay’da birinci olan Egemen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çelik’e, teşekkür belgesi verildi.

İnşaat sektöründe önemli projelere imza atan Egemen İnşaat, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde her türlü alt ve üst yapı çalışmalarını başarıyla tamamlamasıyla birlikte ödediği vergilerle de ön plana çıktı.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Kurumlar Vergisi rekortmeni Egemen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çelik’e teşekkür ziyaretinde bulundu. 2012 yılı vergilendirme döneminde kurumlar vergisinde Hatay’da birinci olarak ülke ekonomisine katkılar sağlayan Süleyman Çelik, “Bu ülkeye kazancımızın bir miktarını vergi olarak ödemek en kutsal görevlerin başında gelmektedir. Bu inanç ve anlayışla hareket ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca da, Egemen İnşaat gibi firmaların yaptıkları yeni yatırımlarla ekonomiye her alanda büyük katkı sağladıklarını ifade ederek “Vergilendirilmiş kazanç kutsal kazançtır. Hatay yatırımcı açısından şanslı bir ilimiz. Çünkü yatırımcı işadamlarımızın sayısı ilimizde bir hayli fazla. Kurumlar vergisi sıralamasında birinci olan Egemen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çelik’i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Karaca, Yönetim Kurulu Başkanı Çelik’e verdiği teşekkür belgesiyle kazancın bol olması temennisinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: