CHP Adım Adım Zafere

Şahutoğlu, Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet’i Fethetti
Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet Mahallelerine, meclis üyeleri adayları ve kalabalık bir partili topluluğu ile çıkartma yapan Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, mahalle sakinleri tarafından ‘Başkan’ gibi karşılandı.
Geçtiği sokaklarda sloganlar, tezahüratlar ve zılgıtlarla karşılanan Şahutoğlu, gördüğü büyük sevgi seli karşısında enerji ve moral depolayarak, mahalle sakinlerine teşekkür etti. Mahallelerdeki esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler, bol kazançlar dileyen Şahutoğlu, sokakları da gezerek, vatandaşlarla bir-bir tokalaştı, balkonlarında alkışlarla kendisini karşılayan mahalle sakinlerine de hayırlı günler diledi.
Şahutoğlu’nun kent merkezindeki mahallelerde gerçekleştirdiği saha çalışması sırasında, CHP Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri ile Meclis Üyesi Adayları da evlere çat kapı konuk olarak İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu için destek istediler.
Oldukça yoğun bir tempoya rağmen, vatandaşların teveccühüyle enerjisi artarak çalışmalarını sürdüren Şahutoğlu; “Güzel kentimizin güzide insanları, Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle, 1 Nisan sabahı güneşli bahara hep birlikte kavuşacağız” dedi.