25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Kasım 20:39
Yorum Yok
1609
CHP Arsuz’da Deprem! Toplu İstifalar Geliyor!

CHP Arsuz’da Deprem! Toplu İstifalar Geliyor!

Arsuz’un İlçe olmasıyla adeta paylaşılamayan ve CHP’den 14 adayın Belediye Başkanlığı yarışına girmesi Hatay’da tüm gözleri yeni turizm ilçesine çevirmişti!

 

Ama Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin tutarsız davrandığınıve hak etmeyen aday’ın terazide ağır basan taraf olması nedeniyle 10’a yakın CHP Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı haberi girdiğimiz sıralarda topluca Aday Adaylığından çekilmek için toplantı halindeler.

 

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yine İstihbarat Ekibimizin edindiği özel bilgilere göre CHP Genel Merkezinin, daha önce Belediye Başkanlığı ve Milletvekilliği yapmış olan Aziz Yazar’ı düşündüğünü dile getirmiştik. Bu tepkinin Aziz Yazar tepkisi olabileceği de gelen dedikodular arasında…

 

Toplantıdan çıkan kararı siz değerli okuyucularımızla her zamanki gibi anında paylaşacağız!

 

chp-arsuz-da-deprem

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: