23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
16 Ocak 18:05
Yorum Yok
400
Chp Yine “Civelek” Dedi!

Chp Yine “Civelek” Dedi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İskenderun Belediye BaşkanıYusuf Civelek’i ikinci dönem için yeniden aday gösterdi.

5 aday adayının yarıştığı İskenderun Belediye Başkan aday adayları arasında MYK yine Başkan Yusuf Civelek’ten yana tercih koydu.

CHP Genel Merkezinin İskenderun için yaptığı kamuoyu yoklamasında mevcut Belediye Başkanı Yusuf Civelek % 89 oyla birinci geldi. Bir süre önce İskenderun için eğilim yoklaması kararı alan CHP, bu kararı uygulamaya koymayarak, MYK’nın kararı doğrultusunda hareket etti.

MYK’nın işaret ettiği Civelek’e PM’in de onay vereceği öğrenildi.

 

Kulislerde ise, geçen seçimlerde Sağ Seçmen’in 3 alternatifi olduğu için aradan sıyrıldığı ve bu yüzden seçildiği söylenen Civelek, Muhafazâr oyların bu defa 3’e değil, 2’ye bölüneceği ve Başkan Civelek’in bu defa kazanamayacağını iddia edenler büyük çoğunlukta.

 

iskenderunpost.com Genel Yayın Yönetmeni ve Büyükşehir Gazetesi Sahibi Işık Şener, 30 Aralık 2013 tarihinde Facebook hesabından bu haberi ilk defa duyurmuştu.

İşte O Paylaşım: 

 

 

chp-yine-civelek-dedi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: