28 Kasım 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
16 Ocak 18:05
Yorum Yok
452
Chp Yine “Civelek” Dedi!

Chp Yine “Civelek” Dedi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İskenderun Belediye BaşkanıYusuf Civelek’i ikinci dönem için yeniden aday gösterdi.

5 aday adayının yarıştığı İskenderun Belediye Başkan aday adayları arasında MYK yine Başkan Yusuf Civelek’ten yana tercih koydu.

CHP Genel Merkezinin İskenderun için yaptığı kamuoyu yoklamasında mevcut Belediye Başkanı Yusuf Civelek % 89 oyla birinci geldi. Bir süre önce İskenderun için eğilim yoklaması kararı alan CHP, bu kararı uygulamaya koymayarak, MYK’nın kararı doğrultusunda hareket etti.

MYK’nın işaret ettiği Civelek’e PM’in de onay vereceği öğrenildi.

 

Kulislerde ise, geçen seçimlerde Sağ Seçmen’in 3 alternatifi olduğu için aradan sıyrıldığı ve bu yüzden seçildiği söylenen Civelek, Muhafazâr oyların bu defa 3’e değil, 2’ye bölüneceği ve Başkan Civelek’in bu defa kazanamayacağını iddia edenler büyük çoğunlukta.

 

iskenderunpost.com Genel Yayın Yönetmeni ve Büyükşehir Gazetesi Sahibi Işık Şener, 30 Aralık 2013 tarihinde Facebook hesabından bu haberi ilk defa duyurmuştu.

İşte O Paylaşım: 

 

 

chp-yine-civelek-dedi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: