27 Kasım 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
16 Ocak 18:51
1 Yorum
642
Chp’den Arsuz’da yine bir U dönüşü!

Chp’den Arsuz’da yine bir U dönüşü!

Arsuz ilçesi için bir türlü bir isimde mutabık olamayan CHP Hatay Milletvekilieri ve MYK üyelerinin tutarsızlıkları aldıkları kararlara da yansıyor. 

Önce Necati Yıldız’da karar kılan Vekiller ve MYK üyeleri; ardından rotayı Necmettin Güler’e çevirmişlerdi. Fakat bugün edinilen bilgiye göre MYK’nın Nazım CULHA isminde karar kıldığı öğrenildi. Bu kararla birlikte CHP’de deprem başlamış oldu.

 

CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz’ın, Nazım Culha kararına tepki gösterdiği ve partisinden istifa etmeye hazırlandığı bildirildi.

Bunun yanı sıra bir çok parti üyeside istifa dilekçesini sunmaya hazırlanıyor.

 

Yerel seçimlere katılacak olan belediye başkan adayları netleşmeye başladı. CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu,Arsuz’da Nazım Culha’nın adaylığının MYK toplantısında görüşülerek karara bağlandığını, Parti Meclisi tarafından onaylanmasının beklendiğini söyledi.

CHP Genel Merkezi, Arsuz adayı olarak Nazım Culha’yı belirlerken, MYK’dan çıkan bu kararın aynı zamanda Parti Meclisi’nin de onay vereceği öğrenildi.

 

CHP-DEN-U-DONUSU

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • TC Ilhan Göl
    16 Şubat 2014 21:56

    yakışır diyer adayların şansı yok

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: