29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
5 Kasım 20:01
Yorum Yok
1098
CHP’li Meclis Üyesi, Civelek’e Yüklendi!

CHP’li Meclis Üyesi, Civelek’e Yüklendi!

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Meclis Üyesi Ali Çıtanak İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’e Fenerbahçe ve İskenderunspor kıyaslaması yaparak yüklendi.

 

Meclis üyesi Çıtanak mecliste yapılan toplantı da gündem dışı söz alarak Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in İskenderun konularına uzak kaldığını dile getirdi. Örnek vererek yaptığı değerlendirmelerde bulunan Çıtanak, “Sayın Başkanımız iki gündür İstanbul’da Fenerbahçe kongresinde boy gösteriyordu. İskenderunspor’a destek verilmesi için herkesin yüzüne kapıyı kapatan ve ‘spor boş bir hizmet’ diyen başkanımız acaba Fenerbahçe olunca neden İskenderun’dan İstanbul’a kadar gidiyor. Eğer sporun ilgisini çekmediğini belirtiyorsa Fenerbahçe olanca uçakla gitmeyi bile biliyor. Biz İskenderun’da yaşayan bireyler olarak bu kentin sporcularına ve takımlarına sahip çıkılmasını istiyoruz. İskenderunspor’u siyasi konu yaparken ve seçim büroları açılışlarında ‘Fenerbahçe’yi getireceğim’ dediğini dün gibi hatırlıyorum. Şimdi ne oldu?” diye tepkisini dile getirdi.

ali-citanak

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: