23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Eylül 13:50
Yorum Yok
1221
“CHP’nin Adayı Örgütün İçinden Olmalı!”

“CHP’nin Adayı Örgütün İçinden Olmalı!”

Harbiye’de mini bir zirve yapan CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan, Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca ve Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş’in görüşlerini aldı..

Nevzat Gonca ve Talat Ergüneş’in ortak görüşü ise;

harbiye

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan, Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca  ve Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş’le Harbiye’de yemekte buluştu.

Yayladağı ve Hassa bazı ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu yemekte CHP’nin Hatay’daki seçim çalışmaları ve büyükşehir belediye başkan adaylığı süreci konuşuldu.

CHP Hatay’ın tüm örgütlerinde dillendirilen gerçek, bu kez de mini zirvede gündeme gelirken, Hatay Büyükşehir Adayı dahil tüm ilçe belediye başkan adaylarının örgütün içinden olması gerektiğine vurgu yapıldı.

CHP Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca’nın, örgütleri  iyi tanıyan, tabanı anlayabilecek, Hatay’ın her noktasına hizmet götürürken sosyal belediyeciliği en güzel şekilde hayata geçirecek kişinin CHP’den Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olması gerektiğini ifade ettiği konuşmasına, Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş’ten de tam destek geldi.

Örgütlerin ve tabanın düşüncelerinin genel merkez tarafından dikkate alınması gerçeğine de vurgu yapan Hassa ve Yayladağı ilçe başkanları Talat Ergüneş ve Nevzat Gonca, CHP’nin Hatay’ı alması için olmazsa olmazlardan en önemli olanları zaten aylardır dillendirdiklerini ve ilgili makamlara da ilettiklerini söylediler.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: