27 Kasım 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Eylül 13:50
Yorum Yok
1297
“CHP’nin Adayı Örgütün İçinden Olmalı!”

“CHP’nin Adayı Örgütün İçinden Olmalı!”

Harbiye’de mini bir zirve yapan CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan, Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca ve Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş’in görüşlerini aldı..

Nevzat Gonca ve Talat Ergüneş’in ortak görüşü ise;

harbiye

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan, Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca  ve Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş’le Harbiye’de yemekte buluştu.

Yayladağı ve Hassa bazı ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu yemekte CHP’nin Hatay’daki seçim çalışmaları ve büyükşehir belediye başkan adaylığı süreci konuşuldu.

CHP Hatay’ın tüm örgütlerinde dillendirilen gerçek, bu kez de mini zirvede gündeme gelirken, Hatay Büyükşehir Adayı dahil tüm ilçe belediye başkan adaylarının örgütün içinden olması gerektiğine vurgu yapıldı.

CHP Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca’nın, örgütleri  iyi tanıyan, tabanı anlayabilecek, Hatay’ın her noktasına hizmet götürürken sosyal belediyeciliği en güzel şekilde hayata geçirecek kişinin CHP’den Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olması gerektiğini ifade ettiği konuşmasına, Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş’ten de tam destek geldi.

Örgütlerin ve tabanın düşüncelerinin genel merkez tarafından dikkate alınması gerçeğine de vurgu yapan Hassa ve Yayladağı ilçe başkanları Talat Ergüneş ve Nevzat Gonca, CHP’nin Hatay’ı alması için olmazsa olmazlardan en önemli olanları zaten aylardır dillendirdiklerini ve ilgili makamlara da ilettiklerini söylediler.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: