07 Ağustos 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Haziran 14:47
Yorum Yok
1896
Çinçin-Ceylan’dan Jet Ziyaret

Çinçin-Ceylan’dan Jet Ziyaret

ÇİNÇİN VE CEYLAN’DAN JET TURİZM’E ZİYARET
Antakya Ticaret Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu ve Defne Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Yusuf Ceylan, şehirlerarası otobüs yolcu taşımacılığı yapan Hatay Jet Turizm Seyahat Ofisi’ni ziyaret ettiler.
ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu, Defne Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Yusuf Ceylan’ı otogarda bulunan Hatay Jet Turizm Seyahat ofisinde ağırlayan Hatay Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki, otobüs firmalarının geleceği ve Covid-19 sürecinde yaşanan zorlukların aşılması ile ilgili istişarelerde bulundular.
Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Hatay Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ve ATSO Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu ile birlikte Defne Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Yusuf Ceylan’a teşekkür etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HBB’den Kumlu’ ya Yol Yapımı

KUMLU’DAKİ ÇALIŞMALAR ÖZVERİYLE DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme... Devamı..

Son Dakika:Bedelli Askerlik…

2020 bedelli askerlik ücreti değişti: İşte yeni rakamlar Bedelli askerlik 2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin tutar belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli... Devamı..

Kaşıkçı’ dan Baro Açıklaması

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez’ in Polis ile ilgili yaşadığı olayı değerlendirdi. İçişleri Bakanlığımızın olurlarıyla vatandaşlarımızın Kurban... Devamı..

“İSTE’yi Tercih Edin”

Süleyman Beledioğlu: “Gönül Rahatlığıyla İSTE’yi Tercih Edin” Türkiye’nin önde gelen eğitimcilerinden olan ve üniversite tercihlerinde adayların otorite isim olarak görüp, Bonus Hoca... Devamı..

Antakya Bld Meclisi Toplanıyor

ANTAKYA BELEDİYE MECLİSİ 5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DE TOPLANIYOR                Antakya Belediye Meclisi, 5 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Ticaret Borsası... Devamı..

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: