Cinemax Forbes’ te Hizmete Giriyor

Cinemaximum Park Forbes, 28 Ekim 2016 Cuma günü sinemaseverlerle buluşuyor.

“Cinemaximum” 7 yeni salonu ve açılışa özel kampanyaları ile Park Forbes AVM’ de…

Türkiye’nin öncü sinema grubu Mars Cinema Group; yeni Cinemaximum yatırımını İskenderun’da gerçekleştiriyor. 7 yeni Cinemaximum salonunu 28 Ekim 2016 tarihinde Park Forbes Alışveriş Merkezi’nde açacak olan Mars Cinema Group, açılışa özel birbirinden avantajlı kampanyaları ziyaretçilerle buluşturacak. Kampanyalar kapsamında 28 Ekim Cuma günü ‘Suikast’ ve ‘Bir Baba Hindu’ filmlerinin tüm seansları ücretsiz olarak izlenebilecek.

29-30 Ekim tarihlerinde orta boy patlamış mısır alan herkese kutu kola hediye edilecek. Cinemaximum Park Forbes’te üçüncü kampanyasında ise Mars Cinema Club’a yeni üye olan misafirlere özel, 28 Ekim -30 Kasım tarihleri arası ilk sinema biletlerinde yüzde 50 indirim fırsatı sunulacak. Mars Cinema Group, Cinemaximum Park Forbes’te sinemaseverlere son teknoloji ile donatılmış unutulmaz seyir keyfi yaşatacak.

Sinemaseverlerin öncelikli tercihi, Türkiye’nin öncü sinema grubu Mars Cinema Group; yeni Cinemaximum yatırımını, 7 yeni salonu ile 28 Ekim 2016 tarihinde Park Forbes Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirerek, hizmet sunmaya başlayacak. Açılışa özel kampanyalar ise seyirci ile buluşacak. 28 Ekim tarihinde Suikast ve Bir Baba Hindu filmleri ücretsiz olarak izlenebilecek. 29-30 Ekim tarihlerinde orta boy patlamış mısır alan herkese kutu kola hediye edilecek. Mars Cinema Club’a yeni üye olan müsafirlere 28 Ekim -30 Kasım tarihlerinde ilk biletlerinde yüzde 50 indirim fırsatı sunulacak.

Koltuklarının ergonomik rahatlığı, geniş oturma düzeni, dijital projeksiyon ve özel akustik sunan ses sistemi teknolojisi, duvardan duvara uzanan perde tasarımı ile salonun her noktasından mükemmel görüş alanına sahip olma imkanı sayesinde sinema keyfini eşsiz bir deneyime dönüştüren Cinemaximum; Park Forbes Alışveriş Merkezi’nde 7 yeni salonu ile misafirlerini ağırlayacak.