20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
9 Ocak 21:52
Yorum Yok
583
Soydan: Tecrübe ve Bilgi ile Yola Çıkıyoruz…

Soydan: Tecrübe ve Bilgi ile Yola Çıkıyoruz…

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adaylığında en güçlü ismi Mehmet Soydan Cırtıman halkıyla bir araya geldi.

Konuşmasında İskenderun merkezine nasıl ilgi gösteriliyorsa beldelerine de öyle olacak. İskenderun’un sahil evlerine de karayılan, denizciler vs her yere eşit ilgi eşit hizmet götürülecek” dedi.

Yoğun kalabalığın katıldığı toplantıda ara ara alkışlar ile konuşması kesilen Soydan şunları söyledi: İskenderun nüfus olarakta coğrafya olarakta büyüyen bir kent oldu. Yeni beldeler, yeni köyler eklendi.

250 bin nüfusumuzla İskenderun’ un geleceğini, çocuklarımızın geleceğini daha ileriye ve refaha götürmek için halkımızın, doğumundan ölümüne hizmetlerine katkı sunmak için, insanımıza iş, aş sağlamak için bu yolculuğa çıktık.

Büyükşehir Belediyesi ve İskenderun Belediyesini Ak Parti ile buluşturduğumuz da  Bakanımızın dediği gibi alacaklarımızı bir bir tahsil edeceğiz.

İskenderun’un sadece klasik belediye hizmetlerini yapmak için değil, İskenderun’daki bütün sorunlara sahip çıkmak için bu yola çıkıyoruz. 2001′ de amatör bir siyasetçi olarak teşkilat başkanı oldum, milletvekilliği yaptım. Bu gün çok daha tecrübe ve bilgi ile sizlere yeniden hizmetkarlık yapmak için bu göreve talip oldum.

cırtı

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: