05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
9 Ocak 21:52
Yorum Yok
650
Soydan: Tecrübe ve Bilgi ile Yola Çıkıyoruz…

Soydan: Tecrübe ve Bilgi ile Yola Çıkıyoruz…

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adaylığında en güçlü ismi Mehmet Soydan Cırtıman halkıyla bir araya geldi.

Konuşmasında İskenderun merkezine nasıl ilgi gösteriliyorsa beldelerine de öyle olacak. İskenderun’un sahil evlerine de karayılan, denizciler vs her yere eşit ilgi eşit hizmet götürülecek” dedi.

Yoğun kalabalığın katıldığı toplantıda ara ara alkışlar ile konuşması kesilen Soydan şunları söyledi: İskenderun nüfus olarakta coğrafya olarakta büyüyen bir kent oldu. Yeni beldeler, yeni köyler eklendi.

250 bin nüfusumuzla İskenderun’ un geleceğini, çocuklarımızın geleceğini daha ileriye ve refaha götürmek için halkımızın, doğumundan ölümüne hizmetlerine katkı sunmak için, insanımıza iş, aş sağlamak için bu yolculuğa çıktık.

Büyükşehir Belediyesi ve İskenderun Belediyesini Ak Parti ile buluşturduğumuz da  Bakanımızın dediği gibi alacaklarımızı bir bir tahsil edeceğiz.

İskenderun’un sadece klasik belediye hizmetlerini yapmak için değil, İskenderun’daki bütün sorunlara sahip çıkmak için bu yola çıkıyoruz. 2001′ de amatör bir siyasetçi olarak teşkilat başkanı oldum, milletvekilliği yaptım. Bu gün çok daha tecrübe ve bilgi ile sizlere yeniden hizmetkarlık yapmak için bu göreve talip oldum.

cırtı

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: