22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ekim 19:49
Yorum Yok
630
CİVELEK SPORCULARI UĞURLADI

CİVELEK SPORCULARI UĞURLADI

  31. Uluslar arası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali Plaj Futbolu Turnuvası’ndan Türkiye Finaline uzandılar.

  Alanya yolcusu sporcular Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’i ziyaret etti. 
  31.Uluslararası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali kapsamında düzenlenen Plaj Futbol Turnuvası’na katılan sporcular, Alanya’da yapılacak Türkiye finalinde kentimizi temsil edecek.
  3 Ekim’de Alanya’da başlayacak olan Plaj Futbolu Türkiye Finali’ne katılacak olan sporcular, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, Herkes İçin Futbol İskenderun İlçe Sorumlusu Murat Ünal ile birlikte, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’i ziyaret etti.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, sporcuları kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
Ziyarette yaptığı konuşmasında, İskenderun Belediyesi, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliğiyle yapılan 31. Uluslar arası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali Plaj Futbolunda final oynayan sporculardan bir karma yapıldığını anlatan ASKF Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, 12 sporcunun ağırlıklı olarak şampiyon olan Lagos takımından oluştuğunu söyledi.

  Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, spora destek ve katkılarından dolayı Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’e teşekkür etti.
  TFF’nin verdiği yetkiyle, sporcularla Alanya’ya gidecek olan ASKF Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, “Başkanım seçildiğinizden bu yana amatör sporun ve amatör sporcuların hep yanında oldunuz, desteklediniz. Gençler adına size teşekkür ediyorum” dedi.
  Amatör sporun desteklendiğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, sporun beden ve ruh sağlığı açısından yararının yanı sıra, sportmence düşünmeyi de kazandırdığını söyledi.
  Sporculara, plaj futbolunu sevdiren ve emek verenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Bize düşen sizi desteklemek. Sizler yarınlarımızsınız. Tekrar başarılar diliyorum. İyi ki varsınız. Ben inanıyorum ki Plaj Futbolu Türkiye Finalinde İskenderun’u başarıyla temsil edeceksiniz. İskenderun’un bayrağını orada dalgalandıracaksınız” diye konuştu.
Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik’in başkanlığında Plaj Futbolu Türkiye Finaline katılacak olan 12 futbolcuya, teknik sorumlu Murat Ünal, yönetici Celal Kaplan eşlik edecek.alanya

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: