06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ekim 19:49
Yorum Yok
697
CİVELEK SPORCULARI UĞURLADI

CİVELEK SPORCULARI UĞURLADI

  31. Uluslar arası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali Plaj Futbolu Turnuvası’ndan Türkiye Finaline uzandılar.

  Alanya yolcusu sporcular Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’i ziyaret etti. 
  31.Uluslararası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali kapsamında düzenlenen Plaj Futbol Turnuvası’na katılan sporcular, Alanya’da yapılacak Türkiye finalinde kentimizi temsil edecek.
  3 Ekim’de Alanya’da başlayacak olan Plaj Futbolu Türkiye Finali’ne katılacak olan sporcular, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, Herkes İçin Futbol İskenderun İlçe Sorumlusu Murat Ünal ile birlikte, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’i ziyaret etti.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, sporcuları kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
Ziyarette yaptığı konuşmasında, İskenderun Belediyesi, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliğiyle yapılan 31. Uluslar arası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali Plaj Futbolunda final oynayan sporculardan bir karma yapıldığını anlatan ASKF Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, 12 sporcunun ağırlıklı olarak şampiyon olan Lagos takımından oluştuğunu söyledi.

  Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, spora destek ve katkılarından dolayı Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’e teşekkür etti.
  TFF’nin verdiği yetkiyle, sporcularla Alanya’ya gidecek olan ASKF Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, “Başkanım seçildiğinizden bu yana amatör sporun ve amatör sporcuların hep yanında oldunuz, desteklediniz. Gençler adına size teşekkür ediyorum” dedi.
  Amatör sporun desteklendiğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, sporun beden ve ruh sağlığı açısından yararının yanı sıra, sportmence düşünmeyi de kazandırdığını söyledi.
  Sporculara, plaj futbolunu sevdiren ve emek verenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Bize düşen sizi desteklemek. Sizler yarınlarımızsınız. Tekrar başarılar diliyorum. İyi ki varsınız. Ben inanıyorum ki Plaj Futbolu Türkiye Finalinde İskenderun’u başarıyla temsil edeceksiniz. İskenderun’un bayrağını orada dalgalandıracaksınız” diye konuştu.
Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik’in başkanlığında Plaj Futbolu Türkiye Finaline katılacak olan 12 futbolcuya, teknik sorumlu Murat Ünal, yönetici Celal Kaplan eşlik edecek.alanya

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: