Çöloğlu ile Yola Devam

Mustafa Çöloğlu Güven Tazeledi

İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının 17 Şubat 2018 Cumartesi [yarın] günü Amanos Düğün salonununda yapılan olan Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. 

İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odasının olağan genel kurulunda iki listeyle gidilen seçimlerde üyelerin çoğunluğu Mustafa Çöloğlu başkanlığındaki yönetimi 449 oyla göreve getirdi.

Kongrede konuşma yapan Çöloğlu; ” Bakkallar ve Bayiler Odası mevcut Başkanı ve adayı Mustafa Çöloğlu da kongreye gelen tüm davetlilere teşekkür ederek “Bakkal esnafımız bizleri çok iyi biliyor. Çünkü ben iki dönemden beri sizin başkanlığınızı yapıyorum ve elimden gelen her şeyi de yaptığıma inanıyorum. Haddimi de biliyorum, gücümü de biliyorum. Verdiğiniz oda başkanlığı görevini severek ve hissederek yaptım. Dün Mustafa Çöloğlu ne ise bugün de, yarın da aynı olacak. Bu esnaf için elimden ne geliyorsa, sonuna kadar gidilecek her ne yer varsa, sizlerin hakkını sonuna kadar savunmaya hazırım ve savunduğuma inanıyorum” diye konuştu.

Bu gün mazbatasını alan  İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası başkanı Mustafa Çöloğlu yaptığı açıklamalarda “17 Şubat 2018 Cumartesi günü son derece Demokratik bir ortamda yapılan Seçimde tekrardan bana ve yönetim kurulumuza, dört yıllık göreve devam diyen tüm Esnaflarımıza sonsuz teşekkür ederim.” dedi.