15 Temmuz 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
7 Ekim 15:01
Yorum Yok
366
Culha’ dan Adliye Ziyaretleri

Culha’ dan Adliye Ziyaretleri

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun’ a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Culha’dan adaletin temsilcilerine ziyaret

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun’ a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ile 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Çağlarsu’nın ardından Adalet Komisyonu Başkanı Salih Doğan’ ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. CHP Arsuz İlçe Başkanı Avukat Faik Çekin, belediye meclis üyesi avukat Semir Korkmaz ve belediyenin avukatı Aslı Çalış Neslioğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Nazım Culha, hoşgörü, huzur, kardeşlik ve barış şehri Hatay’ın minyatürü olan Arsuz’un güvenlik ve asayiş yönünden de sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olduğuna vurgu yaptı. Kabulden dolayı ilçeye yeni atanan İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ile 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Çağlarsu’ya teşekkür eden Başkan Nazım Culha, hayırlı – uğurlu olması temennisiyle yeni görevlerinde başarılar diledi.
İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol da Tarsus’ ta da görev yaptığını ve ilçeye yabancı olmadığının altını çizerek, gerçekleşen ziyaretten dolayı Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve ekibine teşekkür etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Vatanı için bayrağına sarılanların, canı pahasına hainlerin karşısında duran aziz milletimizin 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi’ nin 2. yıldönümü kutlu... Devamı..

İlçe Başkanı Bilgili’ den 15 Temmuz Açıklaması

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz 2016′ da yaşanan hain darbe girişimine dair yaptığı açıklamalar şu şekilde;... Devamı..

15 Temmuz Fidanı Dikildi

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı 15 Temmuz şehitlerini anma programı düzenledi. Programda Türk Bayrakları ile fidan dikildi. Açıklamlarda bulunan İl Başkanı İbrahim... Devamı..

Emekli ve Asgari Ücretliler Kaçırmasın!

Müjde üstüne müjde! Emekliye iki ikramiye, gençlere 3 asgari ücret ve… Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim beyannamesi bir bir... Devamı..

Nüfusta Dijital Arşiv Dönemi

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü arşivinde bulunan ve tarihi değer taşıyan nüfus kayıtlarının elektronik ortama aktarılarak koruma altına alınması... Devamı..

Türk Eğitim-Sen’ den Köseoğlu’ na Ziyaret

Türk Eğitim-Sen’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu ve Şube müdürü Sarı’ya hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi. Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube yönetimi... Devamı..

İskenderun’da Şok Cinayet! 1Ölü

Evinde Pompalı Tüfekle vurularak öldürüldü! Gece saatlerinde pompalı tüfekle gerçekleştirilen saldırıda bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Polis olaya karıştıkları iddiasıyla üç... Devamı..

Çelik-İş İşçilerle Her zaman Bir Araya Geliyor

Çelik İş Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreteri Bayram Altun bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi İSDEMİR’ de alın teri ve emeğin’den başka... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: