22 Mart 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
7 Ekim 15:01
Yorum Yok
255
Culha’ dan Adliye Ziyaretleri

Culha’ dan Adliye Ziyaretleri

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun’ a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Culha’dan adaletin temsilcilerine ziyaret

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun’ a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ile 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Çağlarsu’nın ardından Adalet Komisyonu Başkanı Salih Doğan’ ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. CHP Arsuz İlçe Başkanı Avukat Faik Çekin, belediye meclis üyesi avukat Semir Korkmaz ve belediyenin avukatı Aslı Çalış Neslioğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Nazım Culha, hoşgörü, huzur, kardeşlik ve barış şehri Hatay’ın minyatürü olan Arsuz’un güvenlik ve asayiş yönünden de sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olduğuna vurgu yaptı. Kabulden dolayı ilçeye yeni atanan İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ile 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Çağlarsu’ya teşekkür eden Başkan Nazım Culha, hayırlı – uğurlu olması temennisiyle yeni görevlerinde başarılar diledi.
İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol da Tarsus’ ta da görev yaptığını ve ilçeye yabancı olmadığının altını çizerek, gerçekleşen ziyaretten dolayı Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve ekibine teşekkür etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

AKPARTİ-MHP Yerel İttifak İçin Görüştü

“Yerel Seçimde İttifak Olacak mı?” Sorusuna Erdoğan’dan Yanıt: Bahçeli ile Konuşuyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yerel seçimde ittifak olur mu?” sorusuna “Anketler olumlu. Devlet... Devamı..

Esad Füzesi Hatay’ a Düştü

Hatay’da Karakol Yakınına Düşen Füze, Esad Güçleri Tarafından Atıldı Hatay’daki Hammut Tepe Karakolu yakınına düşen füzenin, Esad’a ait rejim güçlerinin bulunduğu bölgeden... Devamı..

Seyfi Dingil Şampiyon Sporcuları Ağırladı

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ŞAMPİYON FUTBOLCULARI AĞIRLADI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da son derece yetenekli birçok sporcunun yetiştiğini belirtti. Hatay genelinde ortaokullar... Devamı..

HBB’ den Farkındalık Üzerine Etkinlik

HBB’DEN FARKINDALIK YARATAN ETKİNLİK DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR HBB İLE MUTLU Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından 21 Mart... Devamı..

Şahutoğlu İçin Durmak Yok

İskenderun’ un başarılı isimlerinden Dr. Yılmaz Şahutoğlu; BELEDİYE İÇİN KOLLARI SIVADI CHP’ nin en güçlü isimlerinden Yılmaz Şahutoglu partinin en çalışkan ismi... Devamı..

İşte Resmi Rakamlar…

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Afrin’de etkisiz hale getirilen terörist sayısını açıkladı. Ölü Sayısı: 3647 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre... Devamı..

Seyfi Dingil Çanakkale Zaferini Kutladı

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ KENTİMİZDE RAHMETLE ANILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Çanakkale şehitlerinin İskenderun’da rahmetle anıldığını belirtti. 18... Devamı..

Kimyeci Ailesi Açılışa Katıldı

BAŞKAN KİMYECİ VE EŞİ NURSEL KİMYECİ, GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNİN HAZIRLADIĞI ‘BİR TAŞ DÜNYASI’ ADLI SERGİNİN AÇILIŞINA KATILDI           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: