17 Haziran 2019 Pazartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
24 Mart 00:03
Yorum Yok
612
Cumhur İttifakı Gültepe’de

Cumhur İttifakı Gültepe’de

Azganlık-Karayılan, Sakarya, Aşkarbeyli, Suçıkağı ve Gültepe de, Cumhur İttifakı’na sımsıkı bağlı olduğunu gösterdi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı halka seslendi;

‘BİZ KENDİ MENFAATİMİZ İÇİN DEĞİL, HALKA HİZMET ÇALIŞIYORUZ

Bir yandan esnaf ve ev ziyaretleri, bir yandan mahalle buluşmaları ve mitingleri düzenleyen Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, ‘Memleket işi Gönül işi’ sloganıyla yola çıktığı çalışmalarında gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Azganlık, Karayılan ortak mitinginde coşku ve sevinçle karşılandı. Cumhur İttifakı kadrolarının hazır bulunduğu mitingde halkın heyecanı ve sevgi gösterileri görülmeye değerdi.
İbni Sina Anadolu Lisesi civarında ve Sakarya’da semt pazarı civarında düzenlenen mitingde ilk olarak konuşan MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Allah’ın izniyle zafere ulaşacaklarını ve 31 Mart’ta Fatih Tosyalı ‘yı Başkan yapacaklarını ifade etti. AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven ise, Cumhur İttifakı ile kazananın İskenderun olacağını söyledi.

BİR OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ’
Halkın coşku ve alkışlarıyla, eşi Arife Tosyalı ile birlikte sahneye çıkan Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı ise, İskenderun’u yeniden inşaa etmek için and içtiklerini vurguladı. Tosyalı, “Biz Memleket İşi Gönül İşi’ diyerek yola çıktık. Halkımızın destekleriyle zafere ulaşacağız. İskenderun’un tüm eksikliklerini tek tek çözeceğiz. Ancak sizden özellikle Büyükşehir içinde oy istiyorum. Çünkü iki farklı Belediye olunca ister istemez sıkıntılar oluyor. Hem Büyükşehir hem İskenderun Belediyesi ile bütün eksiklikleri gidereceğiz” dedi.
Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “31 Mart’ta Allah’ın izniyle zafer kazanacağız. Biz sevgiyle geliyoruz. Aşkla geliyoruz. Sevda ile geliyoruz. Gönüllere köprü kurmaya birleştirmeye geliyoruz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız hep birlikte İskenderun olacağız. Allah’ın izniyle İskenderun’a yatırımcı davet edip, işsizliği de minimize edeceğiz. Bizim tek kuruş bir menfaat beklentimiz, çıkar beklentimiz olmayacak. Her kuruşu hizmetlere yansıtacağız” dedi.Konuşmaların ardından Başkan Adayı Fatih Tosyalı ve eşi Arife Tosyalı ile birlikte meclis üyeleri halka karanfi dağıttılar.
Mitinge; AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, 22. Dönem Hatay Milletvekili Mehmet Soydan, eğitim camiasının önde gelen isimleri katıldı.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Flaş! Tır Alev Aldı

Iskenderun Otobanında seyir halindeki tır alev aldı. Payas- İskenderun otoban yolunda sebebi bilinmeyen bir nedende dolayı seyir halinde giden tır alev aldı.... Devamı..

Gökkuşağı Kreşten Karne Etkinliği

İskenderun’ da adından söz ettiren Gökkuşağı Kreş “Karne Etkinliği” ile öğrencileriyle kutlama yaptı. Eğitim-Öğretim sürecinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek geleceğe emin adımlarla hazırlayan... Devamı..

ŞOK! Doktor Bile Şaşırdı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, karın ve göğüs ağrısıyla doktora giden Tunahan Okan Özdal’ın kalın bağırsağının yüzde 70’inin göğüs kafesinde olduğu ortaya çıktı. Dörtyol’da... Devamı..

Izgaralar Yerine Takıldı

ÇALINAN IZGARALAR YERİNE YENİSİ YERLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarında meydana gelen yağmursuyu ızgaralarının çalınma... Devamı..

HBB’den Ücretsiz Yaz Kursu

HBB’NİN ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI BAŞLIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı ikinci spor kompleksi ve yaşam merkezinde ücretsiz... Devamı..

Karaağaç Kaldırımları!

Yıllardır kendi belediyesi olmuş fakat sonradan Arsuz’ a bağlanmasına rağmen hala Karaağaçlı halkın hizmet almakta işkence çektiği bir ilçe. Yıllardır çevre ilçelerin... Devamı..

Yolbulan A.Ş’de Sözleşme Sevinci

YOLBULAN METAL SAN. VE TİC. A.Ş ‘DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ; Yolbulan Metal ve San.Tic. A.Ş. ile Özçelik-İş Sendikası arasında sürdürülen 2.... Devamı..

ATLAS ENERJİ’den Kutlama

Atlas Enerji Üretim A.Ş’ den Ramazan bayramı kutlaması Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: