Dahice’ de Yılbaşı İndirimini Kaçırmayın

DAHİCE Eğitim Araçlarında Çocuklarınız İçin Kaçırılmayacak Fırsat!

İskenderun’ da en kaliteli ürün ve konsept ile özellikle çocukların gelişimi için önem arz eden Zeka Oyunları Yılbaşı dolayısıyla %50′ ye varan indirimlerle müşterine seçenek sunuyor.

İskenderun’ da açılan tek ve en geniş çeşitleriyle her yaş grubuna hitap eden Dahice Eğitim Araçları mağazası geniş kapsamlı oyun çeşitleriyle müşterilerine 31 Aralık tarihine kaçırılmayacak indirimli ürün fırsatı sunuyor.

Mağaza sahibi Kayhan; “Çocuklarımızın gelecekte daha düşünceli, olayları kavrayabilme kendi başına mantık yürütme, kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen ve geliştiren önemli oyun ve oyuncaklarımız mevcuttur. Çocuklar yeteneklerini, bilgi ve zekasını ölçme de fırsatı bulması için özellikle ebeveynlerine ciddi sorumluluklar düşmektedir. Çocuklarımızın aileleriyle de oynayabileceği oyunlarımızı işyerimize gelerek oyunları bizzat görmelerini ve çocuklarındaki o değişimi farketmelerini tavsiye ediyoruz. Yılbaşı dolayısıyla fiyatlarımızda %50′ ye varan indirimde bulunduk.” açıklamalarında bulundu.

Dahice Eğitim Araçları İskenderun Ş. Oğuz Yener caddesinde (5 Temmuz Ortaokulu karşısı) hizmet vermektedir.

dahi