Defne Belediyesi’nde Parke Hizmeti

AŞAĞI OKÇULAR’A PARKE YOLLAR YAMAN: VATANDAŞIMIZ HİZMETE DOYACAK

Defne Belediyesine bağlı Fen İşleri Ekiplerinin denetimindeki yol bakım, onarım ve parke döşeme çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Hizmetlerin yaygınlaşmasına önem verilen Defne ilçesine bağlı mahallelerde aralıksız olarak devam eden çalışmalar arasında Aşağı Okçular Mahallesi de yer alıyor. Aşağı Okçular Mahallesi’ne bağlı İstiklal Caddesi, Menekşe, Karanfil ve Çiçek Sokakların yol bakım ve onarım çalışmalarının ardından parke döşeme çalışmalarına da başlandı.

Aşağı Okçular Mahallesi Muhtarı Hüsameddin Uzun, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman başta olmak üzere Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ile ekiplerinin ara vermeden gerçekleştirdikleri hizmetlerin mahalle halkı tarafından övgü ve takdirle karşılandığını ifade ederken, “Her isteğimizi geciktirmeden yerine getiren Defne Belediye Başkanımıza mahallem adına teşekkür ediyorum. Her yeni hizmet bir başka hizmeti akla getirdiği için hizmet sırası Fehim Göçer Sokakta” dedi.

Vatandaşın hizmet beklentisini yerinde ve haklı bulduğunu ifade eden Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman da, “Vatandaşlarımızın isteği yıllardır var olan ancak bugüne kadar ağır aksak yapılmayan hizmetlerdi. Hizmet ve yatırımları istemeleri en doğal hakları. Göreve geldiğimizden beri yinelediğimiz sözümüz var, vatandaşımız hizmete doyacak, diye. Bunu ısrarla yineliyoruz. Çünkü biz halkımıza hizmet için varız” ifadesini kullandı.