Derbi Crystal Cafe’de İzlenir

Lig Tv Heyecanı Crystal Cafe’ de Başlıyor

Crystal Cafe’ de Derbi Heyecanı

İskenderun’ un nezih, seçkin ve damak tadında iddialı mekanlarından olan Crsytal Cafe Süper Lig, PTT 1.Ligi, Avrupa Ligleri ve tüm basketbol maçlarını naklen yayınlıyor.

İskenderun Edem Pastanesi arası Ermeni kilisesi karşısında Nargile, soğuk ve sıcak içeceklerin yanında birbirinden leziz yemekleriyle müşterisine kusursuz hizmet veren Crystal  Cafe, oyun salonu ile bir çok zeka oyunlarına da ev sahipliği yapıyor.

İskenderun’ da uzun yıllardır hizmet veren Crystal Kafe sahibi Şerif Şahin; Uzun yıllar bu sektörde hizmet verdim Crystal Cafe olarak hem kapalı mekanımız, ayrı oyun salonumuz ve üstü tamamen açık terasımız vardır. Lig tv ile anlaşarak müşterilerimize daha uygun fiyata ve sinevizyon ile 3 HD geniş ekran tv’lerimizde hem kaliteli hem konforlu vakit geçirip, hayranı olduğu takımı bir stadyum havasında izlemesi için kollarımızı sıvadık.” açıklamasında bulundu.

ÖĞRENCİLERE AYRI İNDİRİM

Üniversite öğrencilerimize de indirimli kampanyanın başladığını dile getiren mekan işletmecisi Şahin; ” Kentimizde öğrenci sayısı gittikçe artıyor. Malum daha uygun yemek yeyip nargilelerini içip, maçlarını izleyecekleri yer ararlar bizde Crystal Cafe olarak öğrencilere maç yayınlarından nargileye, içecekten yiyeceklere kadar öğrenci fiyatı politikamızı sunuyoruz. Tüm öğrencileri mekanımıza bekliyoruz.” dedi.

Adres:  Savaş mahallesi 52 sokak No: 7 Ermeni Kilisesi Karşısı. Rez: 0 532 563 60 10