13 Şubat 2016 Cumartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    14°C
27 Ocak 02:49
Yorum Yok
649
Dualar Şehle Parlar İçin

Dualar Şehle Parlar İçin

Arsuz İlçesi’ne bağlı Hüyük Köyü’nde düzenlenen anma programına protokol üyeleri, belde belediye başkanları, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfi Savaş, Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, Ak Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Mehmet Sürer, işadamları ve yüzlerce vatandaşın yoğun katılımı dikkat çekti.

Şeyh Adem Parlar’ın annesi Şehle Parlar’ın ruhuna, çok sayıda inanç önderinin okuduğu Kur’an-ı Kerim ve dualarla, ailenin acısına ortak olundu, gelenler bol bol dua etti.

sehle

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Cumhurbaşkanı TBMM Ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanları tarafından Mecliste ağırlandı. Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Meclis Başkanlığı önünde karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tören... Devamı..

TAŞ OCAKLARI TEKZİP YAYINI

İskenderun’da hava kirliliğine sebep olan ve İskenderun Amanos Dağı eteklerinde kurulan ve yakın semtlerde ikamet eden sakinler tarafından haber merkezimize yapılan şikayetlerde... Devamı..

Ali Uysal’ dan Bir Yardım Sözü Daha

İşadamı Ali Uysal Annesi Hanife Uysal’ın adına yaptırdığı 24 derslik kapasiteli Ortaokul binasının yanındaki Kurtuluş Okuluna da müjde verdi. Uysal yaptırdığı okulun... Devamı..

Zabıta Müdürü Bekir Aksoy Göz Açtırmıyor

SAĞIR VE DİLSİZ NUMARASIYLA HALKIMIZA DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPAN DİLENCİLERE İSKENDERUN ZABITASI GÖZ AÇTIRMIYOR. İskenderun Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından özellikle cami önlerinde yapılan... Devamı..

Hasan Özyiğit’ ten 14 Şubat Kutlaması

Sevgi; huzurlu ve mutlu yaşamanın temel unsuru ve kalbin anahtarıdır. Sevginin egemen olduğu toplumlar geleceğe de umutla bakacaklardır. Bu manada birbirimizi herhangi bir beklenti... Devamı..

HBB Bozuk Yol Bırakmayacak

HBB EKİPLERİ HATAY GENELİNDE BOZUK YOL BIRAKMAMAYA KARARLI Yol yapım, bakım ve onarım seferberliği kapsamında il genelinde etkin çalışmalar yapan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB)... Devamı..

İskenderun’ da Çöp Kutu Rezaleti

Iskenderun sokak ve caddelerdeki çöp konteynırların yuvalarına değil gelişi güzel kaldırım kenarlarına bırakılması halkı ve sürücüleri usandırıyor. Bir çok ara mahallelerde ve... Devamı..

Kuyumcular Cumartesi Tam Gün Açık

Uğur Fırat: Cumartesi Kuyumcular 19:00′ a Kadar Açık Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla 13 Şubat... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: