01 Mayıs 2016 Pazar
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    18,6°C
27 Ocak 02:49
Yorum Yok
762
Dualar Şehle Parlar İçin

Dualar Şehle Parlar İçin

Arsuz İlçesi’ne bağlı Hüyük Köyü’nde düzenlenen anma programına protokol üyeleri, belde belediye başkanları, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfi Savaş, Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, Ak Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Mehmet Sürer, işadamları ve yüzlerce vatandaşın yoğun katılımı dikkat çekti.

Şeyh Adem Parlar’ın annesi Şehle Parlar’ın ruhuna, çok sayıda inanç önderinin okuduğu Kur’an-ı Kerim ve dualarla, ailenin acısına ortak olundu, gelenler bol bol dua etti.

sehle

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Işık Şener’ in Kaleminden Ali Cengiz Oyunu

Siyasetinden, ticaretine kadar bedbaht olan bu kent hiç böyle bir başıboşluk yaşamamıştı. Bilgisizliğin cirit attığı, adam kırdırmanın kol gezdiği, iyi polis oynayıp... Devamı..

Körfez İskenderunspor Küme Düştü

 Türkiye 3.Lig 3.Grupta mücadele eden Körfez İskenderunspor amatör kümeye düştü. Ligde Çorum Belediyespor ile son maçında 1-0 kaybeden Körfez İskenderunspor küme düştü.... Devamı..

Son Dakika! Ak Parti Yönetimi Kesinleşti

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur 30 kişiden oluşan yeni yönetim kurulu üyelerini açıkladı. İlçe Başkanı Ayhan Bodur  yaptığı açıklamada, “Parti... Devamı..

FLAŞ! BELEN BELEDİYESİ’NE SORUŞTURMA

Belen Belediyesi’nin önceki döneminden 73 milyon lira borcu bulunduğu, bu konuda soruşturma başlatıldığı bildirildi. Hatay’ın Belen ilçesinde belediyenin önceki döneminden 73 milyon... Devamı..

Nazım Culha’ dan Paskalya Bayramı Kutlaması

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hıristiyan vatandaşların hafta sonu kutlayacağı Paskalya Bayramını kutladı: “Hep birlikte kutlayacağımız nice Paskalyalar” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha,... Devamı..

HBB’ den Hasta Çocuklara Moral Etkinliği

HBB ŞEHİR TİYATROSU’NDAN HASTA MİNİKLERE MORAL ETKİNLİĞİ Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın katkılarıyla kurulan HBB Şehir Tiyatrosu, sahnelediği başarılı tiyatro oyunları ve düzenlediği... Devamı..

Adnan Vurucu’ dan Tekerlekli Sandalye

Belediyesi, ihtiyacı olan bir vatandaşa tekerlekli sandalye hibe etti. Ak Partili Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, AKİM ( AK İletişim Merkezi) 444... Devamı..

Hatay CHP Teşkilatı’ndan Kilis’ te

Gençlik kolları genel merkezinin görevlendirmesi ve Hatay Milletvekilimiz Birol Ertem’in desteği ile Hatay Gençlik kolları başkanı Ümit Kutlu Adana Gençlik kolları başkanı “,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: