07 Ekim 2015 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    22,1°C
27 Ocak 02:49
Yorum Yok
592
Dualar Şehle Parlar İçin

Dualar Şehle Parlar İçin

Arsuz İlçesi’ne bağlı Hüyük Köyü’nde düzenlenen anma programına protokol üyeleri, belde belediye başkanları, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfi Savaş, Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, Ak Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Mehmet Sürer, işadamları ve yüzlerce vatandaşın yoğun katılımı dikkat çekti.

Şeyh Adem Parlar’ın annesi Şehle Parlar’ın ruhuna, çok sayıda inanç önderinin okuduğu Kur’an-ı Kerim ve dualarla, ailenin acısına ortak olundu, gelenler bol bol dua etti.

sehle

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Ahmet Davutoğlu Hatay’a Geliyor

Ak Parti Hatay Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre Başbakan Ahmet Davutoğlu 11 Ekim pazar günü Hatay’a geliyor. Seçim çalışmaları kapsamında il il mitinglere başlayan... Devamı..

Karasayar: Tekrar İktidara Geleceğiz

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacaklarını belirtti. Orhan Karasayar ,seçim gezileri kapsamında mahalle... Devamı..

Hatay için Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre ;  Doğu Akdeniz’de görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların akşam saatlerinden itibaren Mersin’in... Devamı..

İskenderun’da Mucizevi Yaşam Mücadelesi!

Doktorların hiç yaşama şansı vermediği, akciğerlerinde çok sayıda kistle doğan ve 2 önemli ameliyat geçiren Ayla bebek, inatla yaşama tutunarak bir mucize... Devamı..

MHP-İskenderun ve İbrahim Gül!

İskenderun’ da İbrahim Gül geniş bir kitleye hitap ederken, çalışmalarını sadece İskenderun ile bağlamlı yürütmediği ve Altınözü’nden Dörtyol’a kadar kısa sürede bir... Devamı..

“ĞADIR HUM BİRLİK COŞKU VE BEREKETTİR”

Alevi vatandaşlar tarafından en büyük bayram olarak kabul edilen Ğadir Hum Bayramı, birlik, kardeşlik ve bereket dualarıyla gün boyu süren ibadet coşkusuyla kutlandı.... Devamı..

Seyfi Dingil Net Konuştu

BİR METRE AVM, BİR METRE OTEL DAHİ YAPILMAYACAK İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belediye meclisi ekim oturumu sonrasında karayolları arsası hakkında çok net... Devamı..

“İskenderun Halkı Aptal Değil!”

Uzun bir süredir gündemi meşgul eden ve yüzlerce vatandaşı çıkmaza sokan kentsel dönüşüm projesine , Sosyal Haklar Derneği İskenderun Temsilcisi Av.Bülent AKBAY’dan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: