28 Temmuz 2015 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    31,2°C
27 Ocak 02:49
Yorum Yok
405
Dualar Şehle Parlar İçin

Dualar Şehle Parlar İçin

Arsuz İlçesi’ne bağlı Hüyük Köyü’nde düzenlenen anma programına protokol üyeleri, belde belediye başkanları, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfi Savaş, Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, Ak Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Mehmet Sürer, işadamları ve yüzlerce vatandaşın yoğun katılımı dikkat çekti.

Şeyh Adem Parlar’ın annesi Şehle Parlar’ın ruhuna, çok sayıda inanç önderinin okuduğu Kur’an-ı Kerim ve dualarla, ailenin acısına ortak olundu, gelenler bol bol dua etti.

sehle

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Seyfi Dingil’den Başarılı Sporculara Tebrik

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, BAŞARILI SPORCULARI MAKAMINDA KONUK ETTİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şampiyon taekwondo sporcuları makamında kabul ederek tebrik etti. Antakya Kapalı... Devamı..

Kalp Krizi Yaşı Düşüyor!

Göğüs ağrısı ve eşdeğer yakınmaların yaşa bakılmaksızın önemsenmesi gerektiğine dikkat çeken Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Abdullah Uluçay, kalp krizi tablosundaki hastanın,... Devamı..

Primall’den Çocuklara Farklılık

PRIMEMALL İSKENDERUN ÇOCUKLARDA FARKINDALIK YARATTI Primemall İskenderun, 26 Temmuz Pazar günü gerçekleştirdiği “Canım Kardeşim” etkinliği ile minik ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Düzenlenen etkinlikle... Devamı..

Nazım Culha’dan Çatkapı

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, vatandaşlarla iç içe olmaya devam ediyor Culha’dan çat-kapı misafirlik Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, bir taraftan düğünlere ve cenazelere... Devamı..

Seyfi Dingil: Marka Şehir Olalım

İskenderun Belediyesi tarafından açılan geleneksel Türk El Sanatlarından olan Sedef Kakma Kursuna bayanlar yoğun ilgi gösteriyor. İskenderun Belediyesi Kadın Kültür Sanat ve Eğitim... Devamı..

Son Dakika: Seyfi Dingil’ e Suç Duyurusu!

İskenderun’ da birbiri arkası kesilmeyen faaliyetleri ardından bu sefer İskenderun MHP Meclis Üyesi İbrahim YAVUZ; İskenderun Belediyesi Başkanı ve konu ile alakalı... Devamı..

Canlı Bomba Alarmı!

MİT, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Kilis, Diyarbakır ve Mardin için canlı bomba uyarısında bulundu. MİT, YPG’nin yanında savaşan sol örgüt mensuplarının Türkiye’ye sızıp... Devamı..

Sonsuza Dek “EVET” Dediler

İskenderun’da tanınmış işadamı ve siyasetçi Türemiş Ailesinin yakışıklı oğullarından Önder Türemiş ile Tokuyan ailesinin biricik kızları Kübra görkemli düğün töreni ile dünya... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: