22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Ekim 11:49
Yorum Yok
538
Dudu: “Yeni Deniz Feneri Olayları Çıkabilir”

Dudu: “Yeni Deniz Feneri Olayları Çıkabilir”

Suriyeli sığınmacılar nedeniyle Şanlıurfa’da yaşanan sorunlara ilişkin BDP’nin verdiği araştırma önergesi, Tbmm Genel Kurulu’nda kabul edilmedi.

Hatay Milletvekili Av. Mevlüt Dudu araştırma önergesiyle ilgili yaptığı konuşmada  “Türkiye’de kaç Suriyeli sığınmacı var, ne kadar para harcandı? Suriyeli dilenci çocukların, kadınların sayısı nedir? Özellikle Hatay’da artan fuhuş ve hırsızlık olaylarının nedenleri nedir? Kaç Suriyeli kayıtdışı çalışıyor? Suriye olayının ülkemize ekonomik maliyeti ne kadar?” sorularını yöneltti.

 

Suriyeli mülteciler için çok sayıda yardım toplandığına işaret eden Dudu, bir kaç yıl sonra ortaya yeni Deniz Feneri olaylarının çıkabileceğini öne sürdü. Dudu, Hükümet’in barıştan yana olması gerektiğini ifade ederek, “Kardeş kavgasında bir tarafın eline silah vermekten vazgeçin. Gerçek mazlumlara kapıları açın” dedi.

mevlut-dudu-deniz-feneri

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: