06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Ekim 11:49
Yorum Yok
605
Dudu: “Yeni Deniz Feneri Olayları Çıkabilir”

Dudu: “Yeni Deniz Feneri Olayları Çıkabilir”

Suriyeli sığınmacılar nedeniyle Şanlıurfa’da yaşanan sorunlara ilişkin BDP’nin verdiği araştırma önergesi, Tbmm Genel Kurulu’nda kabul edilmedi.

Hatay Milletvekili Av. Mevlüt Dudu araştırma önergesiyle ilgili yaptığı konuşmada  “Türkiye’de kaç Suriyeli sığınmacı var, ne kadar para harcandı? Suriyeli dilenci çocukların, kadınların sayısı nedir? Özellikle Hatay’da artan fuhuş ve hırsızlık olaylarının nedenleri nedir? Kaç Suriyeli kayıtdışı çalışıyor? Suriye olayının ülkemize ekonomik maliyeti ne kadar?” sorularını yöneltti.

 

Suriyeli mülteciler için çok sayıda yardım toplandığına işaret eden Dudu, bir kaç yıl sonra ortaya yeni Deniz Feneri olaylarının çıkabileceğini öne sürdü. Dudu, Hükümet’in barıştan yana olması gerektiğini ifade ederek, “Kardeş kavgasında bir tarafın eline silah vermekten vazgeçin. Gerçek mazlumlara kapıları açın” dedi.

mevlut-dudu-deniz-feneri

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: