18 Ekim 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
15 Mayıs 10:10
Yorum Yok
338
Ege’ de İskenderun Rüzgarı

Ege’ de İskenderun Rüzgarı

Türkiye Okul Sporları Yelken Yarışlarına İskenderun’dan katılan milli yelkenci Namık Kemal Ortaokulu öğrencisi Firdevs Yeğin İskenderun’a birincilik, Yükseliş Koleji’nden İrem Sütlü ikincilik, Nurettin Mert Sütlü de beşincilik kazandırdı. 

Muğla’nın Didim ilçesinde ilk defa 12-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Okullar arası yelken yarışlarında Hatay’ı İskenderun’dan Namık Kemal Ortaokulu ile Yükseliş Kolejinden üç sporcu temsil etti.

İki gün süren Türkiye okul sporları yelken şampiyonasına İskenderun’dan Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri Milli yelkenci Firdevs Yeğin küçük kızlarda, Nurettin Mert Sütlü Yıldız erkeklerde, Yükseliş Kolejinden milli sporcu İrem Sütlü de 4.7 Lazer klasmanında yarışmacı olarak katıldı.

İskenderunlu ikisi milli üç sporcu da kendi klasmanlarında dereceye girerek, büyük bir başarıya imza attılar. Küçük kızlarda Firdevs Yeğin Türkiye birinciliğini, Yıldız erkeklerde Nurettin Mert Sütlü beşinciliği, 4.7 laserde İrem Sütlü de Türkiye ikinciliğini Hatay’a kazandırdı.

Türkiye okul sporları yelken şampiyonasında İskenderun Namık Kemal Ortaokulundan Küçük kızlar Türkiye 1. Firdevs Yeğin, Yıldız erkekler Türkiye 5. Nurettin Mert Sütlü, İskenderun Yükseliş kolejinden 4.7 laser Türkiye 2. İrem Sütlü hem ailelerinin, hem okullarının hem de Hatay’ın gururu oldular.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

Gelişim Hastanesinden Kutlama

GELİŞİM VE DOĞA ‘DÜNYA GIDA GÜNÜ’NÜ KUTLADI İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Diyetisyeni Eray Albayrak, ‘16 Ekim Dünya Gıda Günü’ dolayısıyla İskenderun Doğa... Devamı..

İskenderun Belediyesi’nden Fiyat Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan etiket ve fiyat denetimi ile işletmelerin haksız kazanç elde etmesinin önüne geçiliyor. Döviz kurlarındaki hareketlilik bahanesiyle... Devamı..

Çelik-İş Sendikası’nın Adı ‘ÖZÇELİK-İŞ’ Oldu

ÇELİK-İŞ SENDİKASININ ADI ‘ÖZÇELİK-İŞ’ OLDU ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASINDA YUNUS DEĞİRMENCİ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ Çelik-İş Sendikasının 14. Olağan Genel Kurulu, 13-14 Ekim Ankara... Devamı..

HBB’ den Teleferik Projesi Hızlanıyor

TELEFERİK PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği... Devamı..

Antakya BLD’ den Kitap Bağışı

           ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇAYIRLI İLKOKULU’NA KİTAP BAĞIŞI Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan... Devamı..

İTSO Yönetimi Romanya’ da

İTSO Heyeti Romanya Köstence Limanında ikili görüşmelerde bulundu İTSO Heyeti Köstence Liman yetkilileri ile görüştü. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve... Devamı..

Yabancı Uyruklu Öğrenciler de İSTE’di!

ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2018 Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Memnuniyeti Araştırması’na göre – Kurumun Yönetim ve İşleyişinden memnuniyet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: