14 Ağustos 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
15 Mayıs 10:10
Yorum Yok
313
Ege’ de İskenderun Rüzgarı

Ege’ de İskenderun Rüzgarı

Türkiye Okul Sporları Yelken Yarışlarına İskenderun’dan katılan milli yelkenci Namık Kemal Ortaokulu öğrencisi Firdevs Yeğin İskenderun’a birincilik, Yükseliş Koleji’nden İrem Sütlü ikincilik, Nurettin Mert Sütlü de beşincilik kazandırdı. 

Muğla’nın Didim ilçesinde ilk defa 12-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Okullar arası yelken yarışlarında Hatay’ı İskenderun’dan Namık Kemal Ortaokulu ile Yükseliş Kolejinden üç sporcu temsil etti.

İki gün süren Türkiye okul sporları yelken şampiyonasına İskenderun’dan Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri Milli yelkenci Firdevs Yeğin küçük kızlarda, Nurettin Mert Sütlü Yıldız erkeklerde, Yükseliş Kolejinden milli sporcu İrem Sütlü de 4.7 Lazer klasmanında yarışmacı olarak katıldı.

İskenderunlu ikisi milli üç sporcu da kendi klasmanlarında dereceye girerek, büyük bir başarıya imza attılar. Küçük kızlarda Firdevs Yeğin Türkiye birinciliğini, Yıldız erkeklerde Nurettin Mert Sütlü beşinciliği, 4.7 laserde İrem Sütlü de Türkiye ikinciliğini Hatay’a kazandırdı.

Türkiye okul sporları yelken şampiyonasında İskenderun Namık Kemal Ortaokulundan Küçük kızlar Türkiye 1. Firdevs Yeğin, Yıldız erkekler Türkiye 5. Nurettin Mert Sütlü, İskenderun Yükseliş kolejinden 4.7 laser Türkiye 2. İrem Sütlü hem ailelerinin, hem okullarının hem de Hatay’ın gururu oldular.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Plaj Futbol’ da Arsuz Belediyesi Şampiyon

TFF PLAJ FUTBOLU ARSUZ ETABINDA ŞAMPİYON “ARSUZ BELEDİYESİ” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile bu... Devamı..

İskenderunlu Şehidin Sene-i Devriyesine Katılım Gerçekleşti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, ŞEHİT FERHAT GEDİK’İN ŞAHADETİNİN SENE-İ DEVRİYESİ NEDENİ İLE OKUTULAN MEVLİD-İ ŞERİFE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Trabzon’un Maçka ilçesinde... Devamı..

İskenderunspor Topbaşı Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig’ de mücadele edecek olan İskenderun’ un turuncu mavili ekibi sezon hazırlıklarına başladı. “SAHADA SAVAŞACAK TAKIM KURUYORUZ” Nevşehir... Devamı..

Kimyeci’ den Önemli Tespitler

BAŞKAN KİMYECİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS TOPLANTISIND ÖNEMLİ TESPİT VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU; Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı... Devamı..

İskenderun Belediyesi’ nden Çöp Devrimi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YER ALTI ÇÖP KONTEYNERİ PROJESİ BAŞLADI İskenderun Belediyesi çevre konusunda da örnek projelere imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden HBB’ ye…

BATTI ÇIKTI’ da görülmemiş maddi tuhaflıklar! HBB İller Bankasından bizzat Lütfü Savaş Battı Çıktı için 94 Milyon TL borçlanmış ve şuan ki... Devamı..

HBB Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

HBB AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Ağustos Ayı Olağan Toplantısı,... Devamı..

İTSO Giresun ile Kardeş Protokolü

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: