26 Mayıs 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
15 Mayıs 10:10
Yorum Yok
255
Ege’ de İskenderun Rüzgarı

Ege’ de İskenderun Rüzgarı

Türkiye Okul Sporları Yelken Yarışlarına İskenderun’dan katılan milli yelkenci Namık Kemal Ortaokulu öğrencisi Firdevs Yeğin İskenderun’a birincilik, Yükseliş Koleji’nden İrem Sütlü ikincilik, Nurettin Mert Sütlü de beşincilik kazandırdı. 

Muğla’nın Didim ilçesinde ilk defa 12-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Okullar arası yelken yarışlarında Hatay’ı İskenderun’dan Namık Kemal Ortaokulu ile Yükseliş Kolejinden üç sporcu temsil etti.

İki gün süren Türkiye okul sporları yelken şampiyonasına İskenderun’dan Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri Milli yelkenci Firdevs Yeğin küçük kızlarda, Nurettin Mert Sütlü Yıldız erkeklerde, Yükseliş Kolejinden milli sporcu İrem Sütlü de 4.7 Lazer klasmanında yarışmacı olarak katıldı.

İskenderunlu ikisi milli üç sporcu da kendi klasmanlarında dereceye girerek, büyük bir başarıya imza attılar. Küçük kızlarda Firdevs Yeğin Türkiye birinciliğini, Yıldız erkeklerde Nurettin Mert Sütlü beşinciliği, 4.7 laserde İrem Sütlü de Türkiye ikinciliğini Hatay’a kazandırdı.

Türkiye okul sporları yelken şampiyonasında İskenderun Namık Kemal Ortaokulundan Küçük kızlar Türkiye 1. Firdevs Yeğin, Yıldız erkekler Türkiye 5. Nurettin Mert Sütlü, İskenderun Yükseliş kolejinden 4.7 laser Türkiye 2. İrem Sütlü hem ailelerinin, hem okullarının hem de Hatay’ın gururu oldular.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil talimat verdi, ve hummalı çalışma başlatıldı. “5 TEMMUZ STADI YENİ SEZONA HAZIR OLACAK” Uzun zamandan beri atıl... Devamı..

İskenderun Battı Çıktı’ da Sona Doğru

İSKENDERUN’DA BATTI ÇIKTI ÇALIŞMASININ SERVİS YOLLARI ASFALTLANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından Hatay genelinde ulaşımı rahatlatmak amacıyla yapılan projeler kapsamında, İskenderun’a kazandırılan... Devamı..

İTSO’ dan İftar Programı

İTSO,Meclis üyeleri ve Meslek Komite üyeleri ile iftar yemeğinde buluştu İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ramazan ayı dolayısıyla Meclis üyeleri ve... Devamı..

Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Hatay Ak Parti eski İl Başkanı Ahmet Atıç merkezli bir saldırı başlamış, makam araç kiralamadan, menkullere kadar Lütfü Savaş’ a yüklenilmiş, Atıç’... Devamı..

Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü... Devamı..

Arsuz Bld ve İşkur Protokolü

ARSUZ BELEDİYESİ İŞKUR İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Hatay İl Müdürlüğü ile “Toplum Yararına Program”... Devamı..

Başkan Kimyeci İftar Sofralarında

BAŞKAN KİMYECİ, ORHANLI VE SOFULAR MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE İFTAR SOFRASINDA BİR ARAYA GELDİ         Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, her yıl olduğu gibi... Devamı..

Seyfi Dingil: Seçimlerden Güçlü Çıkacağız

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN’ DA SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: