24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Eylül 18:41
Yorum Yok
2833
Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir kampanya başlattı. Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Sokak Çocuklarını Koruma Derneği adına uzaktan eğitimde tablet ve bilgisayarı olmayan öğrenciler için yardım kampanyası başlatan Pınar Gündüz, ilk günde 15 öğrenciye tablet ulaştırdı. Doğum gününde kendisine hediye değil, yakınlarından ihtiyaç sahibi öğrenciler için tablet kampanyasına destek isteyen eğitimci Pınar Gündüz, “Yakınlarımdan bu yıl doğum günümde çok özel bir istekte bulunmak istiyorum. 9 yıldır üyesi olduğu Sokak Çocuklarını Koruma Derneği’nde Alev annemiz 5 yıldır kanser tedavisi görüyor.  Şu anda metastaz yaptığı için hastanede yatıyor. 3 çocuğu var. Bir ikizi ve bir de büyük oğlu var. Bu çocukların eğitim ve öğretimlerinde artık elzem olan uzaktan eğitim için tablete ihtiyaçları var. Eğer bana destek olursanız 3 yavrumuza hep birlikte birer tablet hediye edelim. Hem bana çok büyük bir hediye olsun doğum günümde, hem de yavrularımıza eğitim hayatı boyunca unutamayacakları bir katkı sunmuş olalım. Eğer destek veriyorsanız, derneğimizin IBAN numarasına karınca kararınca katkı sağlamak isterseniz 3 yavrumuzun geleceğine katkı sunmuş olacaksınız. Toplamda alabildiğimiz kadar çok çocuğa tablet almak istiyoruz” diye konuştu.

Gündüz, “Lütfen bu güzel ve elzem olan kampanyaya karınca kararınca yardımda bulunmanızı cani gönülden rica ediyorum” ifadesinde bulundu.

Kampanyaya destek için:

IBAN: TR 35 0001 0003 0736 5242 1350 01 Ziraat Bankası

SOKAK ÇOCUKLARINI KORUMA DERNEĞİ…

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

Mehmet Arslan Aile Birliği Başkanı

İskenderun’ un sevilen kanaatönderlerinden Mehmet Arslan İskenderun ilk okulunun aile birliği başkanı oldu. Mehmet Arslan gazetemize verdiği demeçte; eğitim öğretim faaliyetlerinin en... Devamı..

Mehmet Aslan Aile Birliği Başkanı

İskenderunun sevilen kanaatönderlerinden Mehmet Arslan İskenderun ilk okulunun aile birliği başkanı oldu. Mehmet Arslan gazetemize verdiği demeçte; eğitim öğretim faaliyetlerinin en önemli... Devamı..

Antakya Bilim Merkezi Kuruluyor

Antakya Belediyesi ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Birliği İle  ANTAKYA BİLİM MERKEZİ KURULUYOR  Antakya Belediye Başkanı  İzzettin Yılmaz gönül belediyeciliği anlayışı... Devamı..

Arsuz’da Muhtarlar Günü Kutlandı

“19 Ekim Muhtarlar Günü” ilçemizde düzenlenen programla kutlandı . Program 19 Ekim 2020 Pazartesi günü saat: 09.30′ da Arsuz Kent Meydanı Atatürk... Devamı..

HBB EXPO İÇİN TOPLANDI

BÜYÜKŞEHİR YÖNETİCİLERİ EXPO 2021 HATAY İÇİN BİR ARADA23 Nisan-29 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Expo 2021 Hatay için geri sayım devam ederken... Devamı..

Başkan Güven’den Açıklama

AK PARTİ İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven çıkan yangınlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güven; “Bölgemizde çıkan Orman Yangınları, hepimizi derinden üzdü. Bir... Devamı..

HBB Yaraları Sarıyor

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YANGININ YARALARINI SARMAYA BAŞLADIHatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Arsuz, Belen ve İskenderun ilçelerinde oluşan yangın felaketinin yaralarını sarmaya başladı.9 Ekim... Devamı..

İTSO’dan Yanan Yerlere Ziyaret

Orman Yangınında İş Yerleri Hasar Gören İTSO Üyeleri Ziyaret edildiİTO Başkanı Yılmaz, En Yetkili Birimlerle Üyelerimizin Yanındayız İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: