01 Haziran 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
25 Mayıs 00:09
Yorum Yok
855
Ekinciler A.Ş’de Sözleşme Sevinci

Ekinciler A.Ş’de Sözleşme Sevinci

EKİNCİLER A.Ş ‘DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ;
Ekinciler A.Ş. ile Özçelik-İş Sendikası arasında sürdürülen 7. Dönem TİS görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı
Anlaşmayla ilk altı ay ortalama %14 oranında saat ücretlerine zam yapılırken sosyal haklarda %40 oranında artışlar yapıldı.
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet GÜNGÖR TİS anlaşma ile sonuçlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek emekçilerimize enflasyonunun 5 puan üzerinde bir refah payı ile sözleşmemizi imzaladık hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulundu sözleşmenin anlaşma ile sonuçlanmasında emeği geçen başta Genel Başkan Yunus DEĞİRMENCİ ve Genel Merkez Yönetim Kurulu’na Ekinciler A.Ş. Genel Müdürü Fatih KESEROĞLU beye ve Yönetim Kuruluna Özçelik -İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi ve Temsilcilerine teşekkür etti.
Toplantıda söz alan Ekinciler Genel Müdürü Fatih KESEROĞLU sözleşmenin anlaşma ile sonuçlanması bizleri mutlu etmiştir. Özçelik-İş Sendikası Genel Merkez ve Şube Yöneticilerine teşekkür ediyorum dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

COVID19 Belgesi Handikapı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile bir serzeniş üzerine telefon görüşmesi gerçekleştirdik.İskenderun’ da görev yapan Acil Pratisyen Doktorlarımız COVID-19 vakasında gün paylaşımı yaparak... Devamı..

Güngör: Dikkat Edelim!

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör:“NORMALLEŞME ADIMIMIZI ATARKEN AYAĞIMIZIN KAYMASINA İZİN VERMEYELİM”Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Salgın sürecinde kritik... Devamı..

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

Arsuz İlçe Komutanlığı’ndan Ziyaret

Bayram Öncesi Şehitlik Ziyareti ve Bakımı YapıldıYaklaşan Ramazan Bayram öncesi İlçe Jandarma Komutanlığımızca şehitliklerde ziyaret ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.Başımızın tacı şehitliklerimize düzenli... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: