17 Eylül 2019 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
25 Mayıs 00:09
Yorum Yok
740
Ekinciler A.Ş’de Sözleşme Sevinci

Ekinciler A.Ş’de Sözleşme Sevinci

EKİNCİLER A.Ş ‘DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ;
Ekinciler A.Ş. ile Özçelik-İş Sendikası arasında sürdürülen 7. Dönem TİS görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı
Anlaşmayla ilk altı ay ortalama %14 oranında saat ücretlerine zam yapılırken sosyal haklarda %40 oranında artışlar yapıldı.
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet GÜNGÖR TİS anlaşma ile sonuçlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek emekçilerimize enflasyonunun 5 puan üzerinde bir refah payı ile sözleşmemizi imzaladık hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulundu sözleşmenin anlaşma ile sonuçlanmasında emeği geçen başta Genel Başkan Yunus DEĞİRMENCİ ve Genel Merkez Yönetim Kurulu’na Ekinciler A.Ş. Genel Müdürü Fatih KESEROĞLU beye ve Yönetim Kuruluna Özçelik -İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi ve Temsilcilerine teşekkür etti.
Toplantıda söz alan Ekinciler Genel Müdürü Fatih KESEROĞLU sözleşmenin anlaşma ile sonuçlanması bizleri mutlu etmiştir. Özçelik-İş Sendikası Genel Merkez ve Şube Yöneticilerine teşekkür ediyorum dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Ayğan ve Kaya Aileleri Mutlu Günü

Kentimizin tanınmış ailelerinden Ayğan ve Kaya Ailelerin mutlu günü Mediha-Beşir Kaya çiftinin evlatları Merve Kaya ile Şükran-Ömer Ayğan’ın oğulları Emre Ayğan, güzel... Devamı..

Belediye’ den Doğa Yürüyüşü

İSKENDERUN BELEDİYESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ İskenderun Belediyesi vatandaşların sosyal ve sportif yaşantısına, hareketli yaşam tarzına katkı sağlayabilmek, amacıyla doğa yürüyüşü düzenledi. Atik... Devamı..

75. Yıl Anaokulu Coşkuyla Açıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılına başlayan Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokul müdürü Hasan Akdoğan veliler toplantısı sonrası okul tarafından yapılan asure ikramında... Devamı..

N.S.O.T Merhaba Dedi

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Eğitim’e Merhaba Etkinliği İskenderun’da en anaokulu olarak üst sıralarda yer alan Anaokulu Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Teksöz’ e Ziyaret

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ, HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’Ü ZİYARET ETTİ        Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret ederek yönetim... Devamı..

HBB’ den Tarator Yapımı

TARATOR YAPIMI HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI UNESCO Hatay Gastronomi Evi 11 Eylül Çarşamba günü Türkiye’nin çeşitli yerlerinden üyeleriyle Hatay’a gelen Kültürel... Devamı..

Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Best of City Awards 2019’da İskenderun’lu İş İnsanı ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’a gururlandıran ödül! 17 Eylül... Devamı..

İskenderun İlkokulu Açılış Yaptı

İskenderun İlkokulu Eğitim öğretime görkemli başlangıçla Merhaba dedi. İskenderun İlkokulu Hatay’ ın en kapsamlı, lüks ve teknolojik okulu 24 derslik resim, müzik... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: