21 Kasım 2019 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
25 Mayıs 00:09
Yorum Yok
774
Ekinciler A.Ş’de Sözleşme Sevinci

Ekinciler A.Ş’de Sözleşme Sevinci

EKİNCİLER A.Ş ‘DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ;
Ekinciler A.Ş. ile Özçelik-İş Sendikası arasında sürdürülen 7. Dönem TİS görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı
Anlaşmayla ilk altı ay ortalama %14 oranında saat ücretlerine zam yapılırken sosyal haklarda %40 oranında artışlar yapıldı.
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet GÜNGÖR TİS anlaşma ile sonuçlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek emekçilerimize enflasyonunun 5 puan üzerinde bir refah payı ile sözleşmemizi imzaladık hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulundu sözleşmenin anlaşma ile sonuçlanmasında emeği geçen başta Genel Başkan Yunus DEĞİRMENCİ ve Genel Merkez Yönetim Kurulu’na Ekinciler A.Ş. Genel Müdürü Fatih KESEROĞLU beye ve Yönetim Kuruluna Özçelik -İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi ve Temsilcilerine teşekkür etti.
Toplantıda söz alan Ekinciler Genel Müdürü Fatih KESEROĞLU sözleşmenin anlaşma ile sonuçlanması bizleri mutlu etmiştir. Özçelik-İş Sendikası Genel Merkez ve Şube Yöneticilerine teşekkür ediyorum dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Hatay Kış Şöleninde

HATAY KIŞ ŞÖLENİNİN ONUR KONUĞU OLUYOR Tarihi, kültürel ve ekonomik zenginlikleri ile birlikte mutfak kültürü ve tıbbi aromatik bitkileriyle eşsiz yapıya sahip... Devamı..

Verginin Son Günü 2 Aralık

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON GÜN 2 ARALIK İskenderun Belediyesi, mükelleflere hatırlatmada bulunarak, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ikinci... Devamı..

Başkan Savaş’tan Çocuklara Mesaj

BAŞKAN SAVAŞ’IN 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü... Devamı..

İTSO’da İstişare Toplantısı

İTSO’da Serbest Bölge kurulması için istişare toplantısı düzenlendi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen istişare toplantısında, Serbest Bölge konusu ele alındı. İstişare... Devamı..

Aykut Öktem Külliye Yolcusu

Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Aykut Davut Öktem Davet Edildi. Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak 20 Kasım’da Ankara’ya gidiyor.... Devamı..

O Bulutlar İskenderun’da!

Türkiye’de ender olarak görünen memeli bulutlar kümesi İskenderun’da görüntülendi. Genellikle okyanus ve büyük deniz kıyılarında görülen, ülkemizde ise nadiren görülen memeli kümülüs... Devamı..

Yakup GSM Güven Veriyor

Antakya’ da uzun yıllar telefon tamiri ve yedek parça sektöründe isminden söz ettiren Yakup İletişim Antakya HBB Binası Altındaki yeni yeriyle müşterilerine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: