18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Kasım 02:48
Yorum Yok
849
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN ETKİLEYİCİ SERGİ

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN ETKİLEYİCİ SERGİ

İskenderun Emniyet Müdürlüğü’nce düzenlenen ‘Madde bağımlılığı ile mücadele konulu yaşamdan tuvale yansımalar isimli resim sergisi’ açılış töreni yoğun ilgi gördü. Sergi, İskenderun Özel İkem Koleji’nde düzenlendi.
Serginin açılış törenine, İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Ethem Tatar, Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, MÜSİAD Hatay Şube ve İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı, belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş, siyasi parti, mesleki oda yöneticileri, belediye başkan aday adayları, sivil toplum örgütü temsilcileri, belediye meclis üyeleri, işadamları ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, kısa film gösterimi gerçekleştirildi.

İskenderun Emniyet Müdürlüğü’nce düzenlenen ‘Madde bağımlılığı ile mücadele konulu yaşamdan tuvale yansımalar isimli resim sergisi’ açılış töreni yoğun ilgi gördü. Sergi, İskenderun Özel İkem Koleji’nde düzenlendi.
Serginin açılış törenine, İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Ethem Tatar, Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, MÜSİAD Hatay Şube ve İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı, belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş, siyasi parti, mesleki oda yöneticileri, belediye başkan aday adayları, sivil toplum örgütü temsilcileri, belediye meclis üyeleri, işadamları ve davetliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, kısa film gösterimi gerçekleştirildi.

Suçluları yakalamak, suç işleyenleri, halkı rahatsız edenleri adalete teslim etmenin görevleri olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç “Bu olmazsa olmazdır. Ama işimiz sadece bu değil, bunun farkındayız. Biz daha çok suça odaklı bir çalışma yapmaya çalışıyoruz” dedi. İl genelinde yürütülen 34 proje olduğunu anlatan Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, “Bunun çoğu sosyal sorumluluk projesidir” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri sergiyi gezerek, verilen toplumsal mesajın ailelerin ve gençlerin iyi okuması gerektiğini aktardılar.ikem2

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: