29 Şubat 2020 Cumartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
23 Ocak 01:33
Yorum Yok
150
Emniyete Araç Hibe Edildi

Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi.
Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) tarafından motosiklet otomobil ve araç gereç hibe edildi.
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne hayırsever iş insanları tarafından 5 adet motosiklet, 3 adet Panelvan tipi araç 500 adet güvenlik bariyeri ve 3 adet masa üstü bilgisayar hibe edildi. Araç ve gereçlerin emniyete teslimi töreni gerçekleştirildi.
Törende konuşan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ” Gecesini gündüzüne katarak görev yapan İskenderun’da huzur ve güvenliğini sağlayan Emniyet mensuplarımızla gurur duyuyoruz onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Görevini aşk ile yapan Emniyet Ordusu , Jandarma ordusu Sahil Güvenlik ordusu ve Cumhurbaşkanlığına bağlı çalışan Mit ordumuzun yanı sıra her daim Devletinin arkasında duran iş insanları ordusu var. Bunlarla birlikte inşallah İskenderun’da asayiş çok daha iyi yerlere gelecektir” dedi.
Törende İskenderun Emniyet Müdürlüğüne araç gereç hibesinde bulunan STK’lardan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası adına Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu başkanı Ayhan Tosyalı, Hayırseverler İş insanları Recep Atakaş, Mustafa Baştuğ, Osman Gözükara, Fuat Tosyalı’ya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ve Emniyet Müdürü Nevzat Güneş tarafından teşekkür plaketi verildi. Araçların hayırlı hizmetlerde bulunması için duaların edildiği törenin ardından polisler yeni araçlarla şehirde konvoy düzenlediler.
Haber Tarihi: 21.01.2019

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

TGK Genel Başkanı’ndan Savaş’ Ziyaret

TGK Genel Başkanı Kasım BAĞDU HBB Başkanı Lütfü SAVAŞ ile Görüştü Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım BAĞDU Hatay Büyük Şehir Belediye... Devamı..

İTSO ve Lise Ortaklığı Projesi

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığıyla ‘Benim Okulum Benim Sanayim” projesi hayata geçiriliyor. İskenderun Mesleki... Devamı..

Başkan Tosyalı Çınarlı’da

BAŞKAN FATİH TOSYALI: ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK -BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON MÜJDESİ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun... Devamı..

Başkan Savaş’a Ödül

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz Turizm ve Kültür Derneğinin düzenlediği “2019 Yılının En”leri ödül törenine katıldı. Her yıl... Devamı..

Hatay Masa Tenisinde Başarı

Hatay Gençlik ve Spor masa tenisi antrenörü Özlem Sevinçli Şahin Hatay adına masa tenisi yarışmasında derece elde edildiğini açıkladı. Antrenör Şahin; “22-23... Devamı..

Trafik Üzerine İstişare Toplantısı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’ in Başkanlığı’ nda “Trafik Kural İhlali ve Kazaların Önlenmesi” temalı istişare toplantısı icra edildi. 21 Şubat 2020 Cuma... Devamı..

Tosyalı: Tesis Açılıyor

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: “1’NOLU SOSYAL TESİS YENİLENEN YÜZÜYLE KISA BİR SÜRE SONRA HİZMETE AÇILACAK” İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 1 No’... Devamı..

İTSO’da Kent Konseyi Çalışması

İskenderun Belediye Meclisi, Kent Konseyi kurulmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Haber Tarihi:... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: