Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi.
Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) tarafından motosiklet otomobil ve araç gereç hibe edildi.
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne hayırsever iş insanları tarafından 5 adet motosiklet, 3 adet Panelvan tipi araç 500 adet güvenlik bariyeri ve 3 adet masa üstü bilgisayar hibe edildi. Araç ve gereçlerin emniyete teslimi töreni gerçekleştirildi.
Törende konuşan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ” Gecesini gündüzüne katarak görev yapan İskenderun’da huzur ve güvenliğini sağlayan Emniyet mensuplarımızla gurur duyuyoruz onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Görevini aşk ile yapan Emniyet Ordusu , Jandarma ordusu Sahil Güvenlik ordusu ve Cumhurbaşkanlığına bağlı çalışan Mit ordumuzun yanı sıra her daim Devletinin arkasında duran iş insanları ordusu var. Bunlarla birlikte inşallah İskenderun’da asayiş çok daha iyi yerlere gelecektir” dedi.
Törende İskenderun Emniyet Müdürlüğüne araç gereç hibesinde bulunan STK’lardan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası adına Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu başkanı Ayhan Tosyalı, Hayırseverler İş insanları Recep Atakaş, Mustafa Baştuğ, Osman Gözükara, Fuat Tosyalı’ya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ve Emniyet Müdürü Nevzat Güneş tarafından teşekkür plaketi verildi. Araçların hayırlı hizmetlerde bulunması için duaların edildiği törenin ardından polisler yeni araçlarla şehirde konvoy düzenlediler.
Haber Tarihi: 21.01.2019