08 Aralık 2019 Pazar
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
28 Eylül 16:47
Yorum Yok
259
Engelsiz Koro Sahnede

Engelsiz Koro Sahnede

ENGELSİZ KORO , İSKENDERUN İÇİN SAHNEYE ÇIKTI
Limak Enerji Grubu tarafından verilen konserler büyük ilgi görüyor. Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu, Hatay İskenderun’da konser verdi. Sosyal sorumluluk kapsamında ses getiren ve fırsat verildiğinde her engelin aşılabileceğini gösterir nitelikteki konserin tüm geliri ise İskenderun Engelliler Spor Kulübü Derneğine bağışlanacak.
Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde engelleri aşmak için Limak Enerji çalışanları ve engelli bireylerin katılımıyla kurulan “Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu” Hatay’ın İskenderun ilçesine konuk oldu. İskenderun Limak Port’un ev sahipliğinde gerçekleşen ve büyük ilgi gören konserin tüm gelirinin İskenderun Engelliler Spor Kulübüne bağışlandı.
konser öncesi konuşan Limakport genel müdürü Gündüz Arısoy Limak olarak engelli vatandaşlara verdikleri desteklerin devam ettiğini belirterek ” İskenderun’da gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz engelsiz müzik koromuzun konser ile engelli vatandaşlarımıza verdiğimiz desteğimiz devam ediyor. Bu kapsamda bugün burada Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu’nun verdiği konserden elde edilen gelir ile engelli basketbol takımına destek oluyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
İskenderun Belediye başkanvekili Ahmet Keskin ise konuşmasında Limak gurubunun İskenderun Engelliler basketbol kulübüne verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek İskenderun belediyesi olarak kendilerinin de engelli vatandaşların ve engelliler spor kulübünün her zaman yanlarında olduğuna vurgu yaptı.
Limak Enerji Grubu tarafından Şef Ümit Akkuş öncülüğünde 20 kişiden oluşan ‘Engelsiz Müzik Korosu’, Hatay İskenderun’daki Anemon Hotel’de sahne aldı. Limak Şirket çalışanları ve ailelerinin yanı sıra, İskenderun Engelliler basketbol kulübü başkanı Suat Atasever ve sporcuları, engelli vatandaşlar ile müzik severlerin de katıldığı konserde renkli görüntüler ortaya çıktı.
Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım faaliyetlerinde bulunan Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin (UEDAŞ) ve Limak Enerji Uludağ Elektrik Perakende Şirketi’nin de desteklediği koronun 20 üyesinden 7’sini engelli vatandaşlar oluştururken ekibin gönüllülük esasıyla bir arada olması da büyük takdir topladı. Konserde ayrıca sponsorluk desteği veren kurum ve firmalara plaket takdiminde bulunuldu.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HGC Başkanı Temizyürek

Y. Hatay Gazeteciler Cemiyeti 4.Olagan Kongresi bugün Saat 12.00 de (HGC) Hatay Gazeteciler Cemiyet binasında gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucu Abdullah Temizyürek yeni... Devamı..

İTSO’da Arabuluculuk Toplantısı

İTSO üyeleri Arabuluculuk konusunda bilgilendirildi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik Arabuluculuk sistemi hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Av. H.Hasan Özyiğit, katılımcılara... Devamı..

Işık Şener’den”Kadın Hakları”

Bu gün 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü. Bütün dünya ülkelerinden önce 5 Aralık 1934 tarihinde Türk Kadınına “Seçme ve Seçilme Hakkı”... Devamı..

Tosyalı: Yeni Millet Parkı…

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: YENİ MİLLET BAHÇESİ İSKENDERUN’A HAYIRLI OLSUN İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a Değer katacak projeleri hayata geçirecekleri... Devamı..

Nene Hatun Anaokulu’nda Resim Sergisi

“UĞUR BÖCEKLERİNİN RESİM SERGİSİNDE “GELECEĞİN RESSAMLARI” İLE BULUŞTU. İlçe Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Nene Hatun Anaokulu’nda icra edilen resim sergisi programına teşrif... Devamı..

Sağlıkta Şiddet!

İskenderun Devlet hastanesi acil serviste güvenlik görevlisi olarak çalışan Harun ECE ailesi ile birlikte Pazar alışverişine giderken darp edildi. Konuyla ilgili Hak-iş... Devamı..

Vali Doğan Sıfır Noktasında

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Karakol ve üs bölgelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve görev yapan güvenlik güçlerine moral verdi.26 Kasım’da  Yayladağı ilçesindeki... Devamı..

Kediye Görülmemiş İşkence!

İskenderun’da Bir Kediyi Bacaklarını Keserek Öldürdüler Parktaki sokak kedilerini besleyen 66 yaşındaki Fadime Bastık ise vahşet sonrası gözyaşlarına boğuldu. İskenderun’da bir sokak... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: