23 Eylül 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
"ak parti" etiketiyle ilgili haberler

Kent Park Törenle Temel Atıldı

KENT PARKININ TEMEL ATMA TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ İskenderun Belediyesi tarafından yaptırılacak olan kent parkının temel atma töreni büyük bir çoşkuyla... Devamı..

(0)
0 Yorum
92

Soydan İlçe İlçe Geziyor

Hatay Ak Parti Kurucularından ve 2001 yılı İskenderun Kurucu Başkanı olan eski Milletvekili Mehmet Soydan ziyaretlere devam ediyor. “SOYDAN GÖNÜLLERDE” 2002-2007 yılları... Devamı..

(1)
0 Yorum
1243

İskenderun Meclisinde Önemli Teklif!

İskenderun Belediye Meclis Toplantısı Gündemdışı Konular Önemli İstişareler! “ANTAKYA GİBİ LOBİ KURAMADIK!” Ak Parti Grup Başkan Vekili Meclis Üyesi Abit Erol;“Maalesef İskenderun’da... Devamı..

(0)
0 Yorum
368

Türkoğlu’ ndan Malazgirt Kutlaması

GAZİ VEKİL TÜRKOĞLU, MALAZGİRT ZAFERİNİ KUTLADI 15 Temmuz Gazisi Olan AK Parti Hatay Milletvekili, MKYK Üyesi, Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Malazgirt Zaferinin... Devamı..

(0)
0 Yorum
280

Mehmet Yücelen’ den Kutlama

Belen siyasetinin tanınmış ve sevilen esnaflarından Mehmet Yücelen Belenli hemşehrilerinin Bayramını kutladı. Mehmet Yücelen; “Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban... Devamı..

(1)
0 Yorum
671

Abdülkerim Güven’ den Kutlama

Ak Parti İskenderun Kurucu Ilçe Genclik Kolları Başkanlığı yapan 27. Dönem Hatay 6. Sıra Milletvekili Adayı olan Abdülkerim Güven; ” Halkımızın huzur,... Devamı..

(0)
0 Yorum
271

Mehmet Kesik’ ten Kutlama

Ak Parti İskenderun Teşkilatı Başkan Yardımcılığı ve çeşitli kademelerde görev yapmış İnşaat Mühendisi Mehmet Kesik; ” Tüm müslüman aleminin Mübarek Kurban Bayramını... Devamı..

(0)
0 Yorum
246

AK Parti Yeni MKYK listesi belli oldu!

Ak Parti’nin yeni MKYK listesi belli oldu. 50 kişilik listede 29 yeni isim var. Listede 42 milletvekili 15 kadın üye yer alıyor.Listedeki... Devamı..

(0)
0 Yorum
281

Işık Şener’ den Siyasi Gündem

SEYFİ DİNGİL İSTİFA AÇIKLAMASI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile dün telefonda hakkında çıkan istifa haberlerini sordum. Cevap olarak bana; “Böyle bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
471

Türkoğlu; “Bakanlarımızın Yanındayız”

Milletvekili Türkoğlu: “YERLİ VE MİLLİ BAKANLARIMIZIN SONUNA KADAR YANINDAYIZ” 15 Temmuz Gazisi, AK Parti Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, ABD Yönetiminin... Devamı..

(0)
0 Yorum
163

İlçe Başkanı Bilgili’ den 15 Temmuz Açıklaması

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz 2016′ da yaşanan hain darbe girişimine dair yaptığı açıklamalar şu şekilde;... Devamı..

(0)
0 Yorum
211

15 Temmuz Fidanı Dikildi

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı 15 Temmuz şehitlerini anma programı düzenledi. Programda Türk Bayrakları ile fidan dikildi. Açıklamlarda bulunan İl Başkanı İbrahim... Devamı..

(0)
0 Yorum
276

Emekli ve Asgari Ücretliler Kaçırmasın!

Müjde üstüne müjde! Emekliye iki ikramiye, gençlere 3 asgari ücret ve… Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim beyannamesi bir bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
481

ÖZEL’ den 5 Temmuz Kutlaması

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel İskenderun’un Kurtuluşu Yıldönümü Mesajı yayımladı. İşgalci güçlerin başlattığı ve 19 yıl 7 ay süren işgalleri, 5... Devamı..

(0)
0 Yorum
268

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
259

Abdulkadir Özel’den Bayram Kutlaması

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel Hatay da ve İskenderun’ da hemşehrilerin bayramını kutladı. İskenderun Bayram namazı sonrası halkla bir araya... Devamı..

(0)
0 Yorum
209

Hatay’ da Bayramlaşma Sevinci

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya gelen Hatay ilinin önemli isimleri, birlik ve beraberlik mesajı vererek bayramlaştı. Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Antakya Atatürk... Devamı..

(0)
0 Yorum
252

Ak Parti Meydan Mahallesinde Coşkuyla Karşılandı

Ak Parti Milletvekili adaylarına Muhteşem Karşılama Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, Meydan Mahallesi’nde milletvekili gibi karşılandı. Alkışlar, havai... Devamı..

(0)
0 Yorum
306
İskenderun POST SON DAKİKA: