15 Temmuz 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
"ak parti" etiketiyle ilgili haberler

İlçe Başkanı Bilgili’ den 15 Temmuz Açıklaması

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz 2016′ da yaşanan hain darbe girişimine dair yaptığı açıklamalar şu şekilde;... Devamı..

(0)
0 Yorum
147

15 Temmuz Fidanı Dikildi

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı 15 Temmuz şehitlerini anma programı düzenledi. Programda Türk Bayrakları ile fidan dikildi. Açıklamlarda bulunan İl Başkanı İbrahim... Devamı..

(0)
0 Yorum
105

Emekli ve Asgari Ücretliler Kaçırmasın!

Müjde üstüne müjde! Emekliye iki ikramiye, gençlere 3 asgari ücret ve… Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim beyannamesi bir bir... Devamı..

(0)
0 Yorum
250

ÖZEL’ den 5 Temmuz Kutlaması

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel İskenderun’un Kurtuluşu Yıldönümü Mesajı yayımladı. İşgalci güçlerin başlattığı ve 19 yıl 7 ay süren işgalleri, 5... Devamı..

(0)
0 Yorum
189

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
224

Abdulkadir Özel’den Bayram Kutlaması

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel Hatay da ve İskenderun’ da hemşehrilerin bayramını kutladı. İskenderun Bayram namazı sonrası halkla bir araya... Devamı..

(0)
0 Yorum
172

Hatay’ da Bayramlaşma Sevinci

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya gelen Hatay ilinin önemli isimleri, birlik ve beraberlik mesajı vererek bayramlaştı. Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Antakya Atatürk... Devamı..

(0)
0 Yorum
206

Ak Parti Meydan Mahallesinde Coşkuyla Karşılandı

Ak Parti Milletvekili adaylarına Muhteşem Karşılama Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, Meydan Mahallesi’nde milletvekili gibi karşılandı. Alkışlar, havai... Devamı..

(0)
0 Yorum
281

Özel ve Güven’den Belen’ e Çıkartma

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel; “Vakit Belen Vakti” Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel 24 Haziran seçim çalışması kapsamında, Belen ilçesi... Devamı..

(0)
0 Yorum
351

Özel Denizciler’de Ofis Açılışı Yaptı

AK PARTİ Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel: Yeni dönem; üretime, büyümeye, yatırıma ve hizmete dayalı planlandı. Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili... Devamı..

(0)
0 Yorum
221

Akçay’ da Güven Rüzgarı(Videolu)

Ak Parti Hatay 27. dönem Milletvekili Adayı Abdülkerim Güven; “HATAY KARARINI İSTİKRARDAN YANA VERECEK” Ak Parti Kurucu ilçe gençlik kolları başkanlığından bu... Devamı..

(1)
0 Yorum
605

Cumhurbaşkanı Hatay’ da Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay’da halka seslendi. Erdoğan ”Hatay bize Gazi Mustafa Kemal’in emanetidir. Mustafa Kemal de ‘Hatay bizim namusumuzdur’ demişti. Şu... Devamı..

(1)
0 Yorum
464

İbrahim Güler Hatay’ ın Dört Bir Yanında

İBRAHİM GÜLER DUR DURAK BİLMİYOR 24 Haziran Erken Seçim açıklamasından yoğun çalışma programına giren Hatay İl Başkan ve yönetimi takdir toplamaya devam... Devamı..

(0)
0 Yorum
292

HATAY İLK 5′ GİRECEK

15 Temmuz Gazisi, AK Parti Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Hatay Memur-SEN İl Temsilciliğini Ziyaret Etti ve Memur-SEN... Devamı..

(0)
0 Yorum
501

Özel Gönülleri Fethediyor

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel İftarını İskenderun halkıyla birlikte açıyor. ÖZEL ” GÖNÜL SOFRASINDAYIZ” 27. Dönem Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir... Devamı..

(0)
0 Yorum
371

Yayman’ dan Nokta Ziyaretler

Ak Parti Hatay Milletvekili adayı Hüseyin Yayman önemli ziyaretlerle göz dolduruyor YAYMAN ARMUTLU MAHALLESİNDE 27. Dönem Ak Parti Milletvekili adayı Hüseyin Yayman... Devamı..

(0)
0 Yorum
253

Bayram Türkoğlu Durmak Bilmiyor

Ak Parti 27. Dönem Hatay Milletvekili 1. sıra Adayı Hacı Bayram Türkoğlu durmadan çalışıyor ERZİN DÖRTYOL PAYAS KENETLENDİ 21 Mayıs günü adaylığı... Devamı..

(0)
0 Yorum
674

Abdulkadir Özel İTB’ yi Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel: Hatay’ ı En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz AK Parti Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel, İskenderun Ticaret Borsası... Devamı..

(0)
0 Yorum
208
İskenderun POST SON DAKİKA: