16 Aralık 2019 Pazartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
"ak parti" etiketiyle ilgili haberler

GÜVEN’ le 31 Mart Üzerine

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven 31 Mart 2019 seçimleri üzerine açıklamalarda bulundu. “İSKENDERUN’ U VE HBB’ Yİ İKTİDARLA BİRLEŞTİRMELİYİZ”... Devamı..

(0)
0 Yorum
740

Tosyalı;”Birlikte Hareket Edeceğiz”

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliğini seçim... Devamı..

(1)
0 Yorum
344

Antakya Belediyesi Çalışmalara Hız Verdi

PARKLARDA REVİZE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Altınçay Mahallesi Şehit Serdar Ölmez Parkı’nda revize çalışmalarını sürdürüyor. Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

(1)
0 Yorum
535

Fatih Tosyalı’ dan Yeni Yıl Mesajı

İskenderun AK Parti İskenderun Aday Adaylarından İş adamı Fatih Tosyalı’ dan Yeni Yıl Kutlaması Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada; “Acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle... Devamı..

(1)
0 Yorum
625

Işık Şener’ in Kaleminden Arsuz Üzerine

“ARSUZ’ A “DEĞER” VERİLSİN” Arsuz kentimiz turizmde beklenen sıçramayı bir türlü yapamıyor. Buna vizyon eksikliği, dünya görüşü yetersizliği veya yanlış meşgalelerden ötürü... Devamı..

(3)
0 Yorum
1102

Işık Şener’ den “Özer” Üzerine

Bugün akşam muhabbetinde bulunduk. İçten, dobra dobra konuştuk sorular da oldu kente dair sorunlar da. Öncelikle ” Aday olmazsam olmuş gibi yine... Devamı..

(0)
0 Yorum
570

Güven’ den Engelliler Günü Mesajı

İskenderun Belediye Başkan A. Adayı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. “Engelleri Aşmak Bir İnanç Meselesidir” Güven... Devamı..

(3)
0 Yorum
462

Hatay’ da Adaylık İstifası

AK Parti Hatay’ da ilçe başkanlarına talimat İSTİFA EDİN! Yaklaşan yerel seçimlerden dolayı Belediye Başkanlığını düşünen mevcut ilçe başkanlarına Ak Parti Genel... Devamı..

(0)
0 Yorum
1181

Antakya Bld ve KOSGEB ile 12. Eğitim

ANTAKYA BELEDİYESİ VE KOSGEB İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN 12. UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ TAMAMLANDI         Antakya Belediyesi ve KOSGEB işbirliğinde düzenlenen 2018 yılı içerisinde uygulanan... Devamı..

(0)
0 Yorum
426

Abdülkerim Güven’ den Kutlama Mesajı

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı olan Abdülkerim Güven’ den; Mevlid Kandili Kutlaması Güven; “Sevgililerin Sevgilisi, Âlemlere rahmet olarak gönderilen, Gönüllerin... Devamı..

(0)
0 Yorum
440

Mehmet Öntürk Başvuruda Bulundu

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yapan Öntürk; “BU MEMLEKET BİZİM, BU SEVDA BİZİM, GÜZEL HATAY BİZİM” dedi.... Devamı..

(1)
0 Yorum
535

Arsuz’ da NAL Dönemi

Ak Parti Arsuz’ da ilçe Başkanı Değişimi  Başkan Bünyamin Nal Oldu Ak Parti Arsuz ve İskenderun kurucu üyeliği yapan Bünyamin Nal, sağlık... Devamı..

(0)
0 Yorum
600

ABDÜLKERİM GÜVEN KİMDİR?

20.10.1974 Doğumlu olan Av. Abdülkerim GÜVEN; İlkokulu İskenderun Kurtuluş İlkokulunda, Orta Öğrenimini İskenderun İmam Hatip Lisesini 1.cilikle bitimiş Yüksek Öğrenimini Ankara Üniversitesi... Devamı..

(1)
0 Yorum
1675

Mehmet Soydan HBB Adaylığını Açıkladı

22.Dönem Milletvekiliği yapan Ak Parti Hatay Kurucularından; Soydan: “Bilgi, Tecrübe, Tevazu ve Samimiyetle Adayım” AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı... Devamı..

(1)
0 Yorum
529

İlk Başvuru Güven’den(videolu)

31 Mart Yerel Seçimleri için aday adaylık Başvurusunu yapan İSKENDERUN’ DA İLK ‘GÜVEN’ OLDU Abdülkerim Güven Resmi imzayı attı. 27. Dönem Hatay... Devamı..

(0)
0 Yorum
626

Mehmet Soydan Başvuruda Bulunuyor

Ak Parti Hatay Kurucularından, İskenderun Kurucu İlçe Başkanı ve bölgemizin ilk Ak Parti Milletvekilliğini başarıyla yapan Mehmet Soydan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı... Devamı..

(0)
0 Yorum
532

Odabaşı Mahallesine Yeni Yeşil Alan

ODABAŞI MAHALLESİ’NE YEPYENİ YEŞİL ALAN Antakya Belediye Başkan Vekili Niyazi Yıldırım, Park Bahçe Müdürlüğü tarafından Odabaşı Mahallesi 12. Sokak’ta yapımı devam eden... Devamı..

(0)
0 Yorum
429

Kimyeci Cumhuriyet Kutlaması

BAŞKAN KİMYECİ’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI         Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıldönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
537
İskenderun POST SON DAKİKA: