04 Ağustos 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"akp" etiketiyle ilgili haberler

Arsuz Ak Parti A.Adayı Değer Tultak ile Röportaj

Arsuz’ un sevilen iş insanlarından ve siyasetin renkli simalarından, AK Parti’ nin Arsuz’ daki en güçlü ismi Değer TULTAK ile Büyükşehir Gazetesi... Devamı..

(5)
0 Yorum
2236

Aday Adayı Güven’ den Açıklama(Video)

Abdülkerim Güven Ak Parti Hatay Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. 24 Haziran Erken Seçimleri noktasında aday adaylığını açıklayan Avukat Abdülkerim Güven basın açıklamasında... Devamı..

(0)
0 Yorum
2063

Ak Parti Hatay Kongresi Coşkuyla Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bölgedeki kardeşlerimizin çoluğuna çocuğuna, evine barkına musallat olan bu katiller sürüsünü artık tarihin... Devamı..

(0)
0 Yorum
944

Cumhurun Reisi Hatay’ da

 AK Parti Hatay 6. Olağan İl Kongresi Antakya Atatürk Stadyumu’un da Hataylılar ile bir araya gelecek. Recep Tayyip Erdoğan Hatay’ a Geliyor Ak... Devamı..

(0)
0 Yorum
1009

Gül Nalcı Yeniden Başkan…

Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’ nda düzenlenen kongreye yoğun katılım gerçekleşti GÜL NALCI YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ 5. ci Olağan Kongresi gerçekleştirilen Kadın... Devamı..

(0)
0 Yorum
780

A.Kerim Güven Heyecanı

İskenderun Ak Parti İlçe Başkanlığı için son dönemeç İSKENDERUN ABDÜLKERİM GÜVEN DİYOR 10 Şubat 2018 tarihinde Ak Parti ilçe kongresi gerçekleşecek. Iskenderun... Devamı..

(0)
0 Yorum
1272

Hatay’ da İlçe Başkanları Belirleniyor

Ak Parti Hatay’ da ilçe Başkanlarını Belirliyor Hatay’ da 4 ilçeden sonra üç ilçe daha yeni ilçe başkanları belirlendi. İşte Belen- Dörtyol... Devamı..

(1)
0 Yorum
1154

Ahmet Atıç’ tan Bayram Ziyaretleri

Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç’ tan İl Geneli Kapsamlı Bayram Programı “EN GÜZEL ŞEY VATANDAŞIN KALBİNDE OLMAK” Ramazan bayramı kapsamında Ak Parti... Devamı..

(0)
0 Yorum
840

Ak Parti İskenderun’ da Buluştu

İSKENDERUN AK PARTİ’DE REFERANDUM TOPLANTISI YAPILDI AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı 16 Nisan’da yapılacak olan referandum ile ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı... Devamı..

(0)
0 Yorum
945

Ak Parti Gençlik Kollarından Kılıçdaroğlu’na Mektup

Hatay Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı’ ndan CHP Lideri Kılıçdaroğlu’ na Mektup Bir Radyo programında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Best... Devamı..

(0)
0 Yorum
794

Ayhan Bodur’ dan Başkanlık Üzerine

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur Başkanlık üzerine önemli açıklamalarda bulundu. “Toplantılarda BAŞKANLIK SİSTEMİNİN ne kadar önemli olduğunu her seferinde dile... Devamı..

(0)
0 Yorum
889

Bu Programı Kaçırmayın

Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç ile canlı yayında söyleşi ile  sahur programında sizlerle buluşuyor. Çarşamba gecesi sahurda canlı olarak yayınlanacak... Devamı..

(2)
0 Yorum
1122

Ayhan Bodur: Ortak Akılla Hareket Edeceğiz

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI AYHAN BODUR BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ. AK PARTİ İLÇE BAŞKANI AYHAN BODUR: “VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ” Bir süre önce AK Parti... Devamı..

(0)
0 Yorum
614

Işık Şener’den Napolyon Belediyesi

Ak Parti ile AKP arasında önemli ve ince çizgi vardır. Aslında zaman ilerledikçe bu çizgi kalınlaşıyor da diyebiliriz. Parti Kurucusu R.Tayyip Erdoğan... Devamı..

(0)
0 Yorum
1294

Ak Parti DEFNE’ yi Unuttu

Türkiye’ de yer yer isim değişikliğine giden Ak Parti bazı il ve ilçelerde neredeyse ertesi gün Başkan atarken bazı şehirlerde ortalama 1... Devamı..

(0)
0 Yorum
660

Belediyesi Yıllık Faaliyet Raporu Açıklandı

Yılın en kalabalık ve en uzun meclis oturumunu gerçekleşirken Ak Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları da kent adına önemli toplantıya katılım... Devamı..

(0)
0 Yorum
654

Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Bodur’ dan Açıklama

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanlığı’ na getirilen Ayhan Bodur’ a yoğun bir şekilde Parti binasında tebrik ve destek ziyaretleri devam ediyor. Ak... Devamı..

(2)
0 Yorum
2814

Karasayar’ dan “İstiklal Marşı” Kutlaması

Ak Parti Hatay Milletvekili ve TBMM İari Amiri Orhan Karasayar yazılı yaptığı kutlamada İstiklal Marşı’ nın önemne dikkat çekerek yıldönümünü kutladı. İstiklal Marşı,... Devamı..

(0)
0 Yorum
545
İskenderun POST SON DAKİKA: