30 Mayıs 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
"arsuz belediyesi" etiketiyle ilgili haberler

Arsuz Belediyesi’ nden Tasarruf

Bir önceki yıla göre yüzde 35 tasarruf sağlayan Arsuz Belediyesi, tasarruf birikimiyle hizmet üretirken, borç ödemelerini de sürdürüyor. Tasarruf Birikimiyle Hizmet Üretirken... Devamı..

(0)
0 Yorum
278

Arsuz’ da Hayvan Hakları Semineri

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü “4 Ekim Hayvan Hakları Günü” münasebetiyle ilçede bulunan çeşitli okullarda hayvan hakları ile ilgili bilgilendirme... Devamı..

(0)
0 Yorum
755

Arsuz Kışa Hazır

ARSUZ BELEDİYESİ KIŞ’A HAZIRArsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Fen İşleri Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Menfez çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bil Can güvenliğini... Devamı..

(0)
0 Yorum
737

ARSUZ BELEDİYESİ’NDE YOĞUN MESAİ

Arsuz Belediyesi, ilçe genelindeki sahillerde iyileştirme yaparak halkın rahat bir şekilde denize girmesini sağlıyor. Halkın huzuru ve refahı için hizmette sınır tanımayan... Devamı..

(0)
0 Yorum
532

Arsuz’ da Çevre Haftası Etkinliği

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Çevre Koruma Haftası Etkinlikleri ’ne” katıldı. Arsuz... Devamı..

(0)
0 Yorum
586

Güven’ e Tebrik Ziyareti

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’e, Belediye Başkanlığı görevi için tebrik ziyaretleri devam ediyor. İlçenin farklı mahallelerinden gelen vatandaşları ağırlayan Başkan Asaf Güven, Sivil... Devamı..

(0)
0 Yorum
489

EN GÜZEL YEMEĞİ YAPMAK İÇİN YARIŞTILAR

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen “Liseler Arası 2. Yemek Yarışması’na” katıldı. Arsuz Uluçınar Mesleki... Devamı..

(0)
0 Yorum
383

Arsuz Ak Parti A.Adayı Değer Tultak ile Röportaj

Arsuz’ un sevilen iş insanlarından ve siyasetin renkli simalarından, AK Parti’ nin Arsuz’ daki en güçlü ismi Değer TULTAK ile Büyükşehir Gazetesi... Devamı..

(5)
0 Yorum
2109

Culha’ dan Öğretmenler Günü Mesajı

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, tüm öğretmenlerin gününü kutladı. Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha... Devamı..

(0)
0 Yorum
335

ARSUZ “ATATÜRK’Ü” ANDI

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz’da düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma” programı katıldı. Arsuz Kent Meydanı’nda, çelenk sunumu ile başlayan programa, Arsuz... Devamı..

(0)
0 Yorum
492

Culha’dan 29 Ekim Kutlaması

CULHA’DAN “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Arsuz Belediye Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
567

Nardüzü’ nde Yıkım Başladı

NARDÜZÜ KENT MEYDANI’NDA ESKİ İŞ YERLERİNİN YIKIMINA BAŞLANDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yeni yapılan Nardüzü Kent Meydanı içerisinde yer alan eski... Devamı..

(0)
0 Yorum
551

Arsuz’ da Altyapı Çalışması Başlıyor

KARAAĞAÇ VE NARDÜZÜ’NDE ALTYAPI ÇALIŞMALARININ TEMELİ ATILDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, HATSU Genel Müdürlüğü tarafından Arsuz’da gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının temel atma... Devamı..

(0)
0 Yorum
923

Arsuz Belediyesinden Duyuru

ARSUZ BELEDİYESİ’NDEN KAMUOYUNA DUYURU Arsuz Belediyesi, yaklaşan Plaj Futbolu Türkiye Süper Finallerine, bölge şampiyonu olarak katılmaya hak kazanan Arsuz Belediyespor Plaj Futbol... Devamı..

(0)
0 Yorum
947

Arsuz Festivalleri Bitti

FESTİVALLER ŞEHRİ ARSUZ’DA, YAZIN SON FESTİVALİ SONA ERDİ Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz’da düzenlenen Arsuz Doğa ve Su Sporları Festivali sonrası... Devamı..

(0)
0 Yorum
609

CULHA’DAN ĞADİR-İ HUM KUTLAMASI

BAŞKAN CULHA, ĞADİR-İ HUM BAYRAMI’NI KUTLADI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Alevi vatandaşlar tarafından her yıl kutlanan “Gadir-i Hum Bayramı’nı” yayımladığı mesajla... Devamı..

(0)
0 Yorum
518

Culha’dan Nardüzü’ ne Ziyaret

BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ Nardüzü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ardından Nardüzü Mahallesinde yapımı... Devamı..

(0)
0 Yorum
553

Plaj Futbol’ da Arsuz Belediyesi Şampiyon

TFF PLAJ FUTBOLU ARSUZ ETABINDA ŞAMPİYON “ARSUZ BELEDİYESİ” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile bu... Devamı..

(0)
0 Yorum
423
İskenderun POST SON DAKİKA: