22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
"arsuz belediyesi" etiketiyle ilgili haberler

Güven’ e Tebrik Ziyareti

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’e, Belediye Başkanlığı görevi için tebrik ziyaretleri devam ediyor. İlçenin farklı mahallelerinden gelen vatandaşları ağırlayan Başkan Asaf Güven, Sivil... Devamı..

(0)
0 Yorum
299

EN GÜZEL YEMEĞİ YAPMAK İÇİN YARIŞTILAR

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen “Liseler Arası 2. Yemek Yarışması’na” katıldı. Arsuz Uluçınar Mesleki... Devamı..

(0)
0 Yorum
234

Arsuz Ak Parti A.Adayı Değer Tultak ile Röportaj

Arsuz’ un sevilen iş insanlarından ve siyasetin renkli simalarından, AK Parti’ nin Arsuz’ daki en güçlü ismi Değer TULTAK ile Büyükşehir Gazetesi... Devamı..

(5)
0 Yorum
1574

Culha’ dan Öğretmenler Günü Mesajı

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, tüm öğretmenlerin gününü kutladı. Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha... Devamı..

(0)
0 Yorum
188

ARSUZ “ATATÜRK’Ü” ANDI

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz’da düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma” programı katıldı. Arsuz Kent Meydanı’nda, çelenk sunumu ile başlayan programa, Arsuz... Devamı..

(0)
0 Yorum
305

Culha’dan 29 Ekim Kutlaması

CULHA’DAN “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Arsuz Belediye Başkanı... Devamı..

(0)
0 Yorum
397

Nardüzü’ nde Yıkım Başladı

NARDÜZÜ KENT MEYDANI’NDA ESKİ İŞ YERLERİNİN YIKIMINA BAŞLANDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yeni yapılan Nardüzü Kent Meydanı içerisinde yer alan eski... Devamı..

(0)
0 Yorum
408

Arsuz’ da Altyapı Çalışması Başlıyor

KARAAĞAÇ VE NARDÜZÜ’NDE ALTYAPI ÇALIŞMALARININ TEMELİ ATILDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, HATSU Genel Müdürlüğü tarafından Arsuz’da gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının temel atma... Devamı..

(0)
0 Yorum
754

Arsuz Belediyesinden Duyuru

ARSUZ BELEDİYESİ’NDEN KAMUOYUNA DUYURU Arsuz Belediyesi, yaklaşan Plaj Futbolu Türkiye Süper Finallerine, bölge şampiyonu olarak katılmaya hak kazanan Arsuz Belediyespor Plaj Futbol... Devamı..

(0)
0 Yorum
755

Arsuz Festivalleri Bitti

FESTİVALLER ŞEHRİ ARSUZ’DA, YAZIN SON FESTİVALİ SONA ERDİ Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz’da düzenlenen Arsuz Doğa ve Su Sporları Festivali sonrası... Devamı..

(0)
0 Yorum
382

CULHA’DAN ĞADİR-İ HUM KUTLAMASI

BAŞKAN CULHA, ĞADİR-İ HUM BAYRAMI’NI KUTLADI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Alevi vatandaşlar tarafından her yıl kutlanan “Gadir-i Hum Bayramı’nı” yayımladığı mesajla... Devamı..

(0)
0 Yorum
366

Culha’dan Nardüzü’ ne Ziyaret

BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ Nardüzü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ardından Nardüzü Mahallesinde yapımı... Devamı..

(0)
0 Yorum
344

Plaj Futbol’ da Arsuz Belediyesi Şampiyon

TFF PLAJ FUTBOLU ARSUZ ETABINDA ŞAMPİYON “ARSUZ BELEDİYESİ” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile bu... Devamı..

(0)
0 Yorum
240

Arsuz Belediyesi’ nden Bilgilendirme

KARAAĞAÇ VE NARDÜZÜ ALT YAPI ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve HATSU Genel... Devamı..

(0)
0 Yorum
332

Karaağaç’ a 5 Km’lik “Sahil Yürüyüş Yolu”

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Karaağaç Mahallesi kıyı şeridinde yapımına başlanacak olan “Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu” yerini inceledi. Arsuz Belediye Başkanı Nazım... Devamı..

(0)
0 Yorum
488

Culha’ dan İtso’ ya Ziyaret

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha İTSO’yu Ziyaret etti Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve Belediye Meclis üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na... Devamı..

(0)
0 Yorum
398

Nazım Culha “Trafik Rahatlayacak”

BAŞKAN CULHA, “ŞEHRİMİZDE CİDDİ BİR TRAFİK RAHATLAMASI SAĞLANACAKTIR” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte ilçede oluşabilecek trafik yoğunluğu azaltmak... Devamı..

(0)
0 Yorum
303

ARSUZ’DA “TÜRKİYE TENİS TURNUVASI”

Arsuz Belediyesi, Türkiye Tenis Federasyonu ve Arsuz River Tennis Club ortaklığı ile “12 Yaş Yaz Kupası 1. Tenis Turnuvası” Arsuz’da başladı. Arsuz... Devamı..

(0)
0 Yorum
322
İskenderun POST SON DAKİKA: